Dyskusja

Gdzie są pieniądze? Wanda zrobiła mu kilka przelewów, ale żaden nie doszedł

Edward Mazur wciąż czeka na pieniądze od Wandy Kraków. Zawodnik opowiada jak wyglądają rozmowy na temat finansów z prezesem Pawłem Sadzikowskim. Więcej w materiale wideo.

obejrzyj wideo

Tomek z Bamy

Powodzenia Edek ,mam nadzieje,ze odzyskasz swoje pieniadze:) U mnie w firmie taka sytuacje jest nie do pomyslenia-wyplata,trzynastka,bony,kasa za nadgodziny,soboty czy inwenture ,zawsze jest na czas,tylko na ostatniej inwenturze mialem lekka zwade z Grzechem i Wiechem o obiady w niedziele. Siedzimy po te 10-12 godzin w weekendy i ktos chcial przyciac i nie zamowil obiadow,wiec ja jako jedyny z calej ekipy poszedlem do nich do biura,walnalem piescia w stol i w godzinke na stolowce znalazl sie obiad dla calej zalogi z Cafe Costa:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mad.max

Kozak jesteś jakich mało. Bez tego uderzenia pięścią w stół by się nie udało tego załatwić? Czy tak po prostu sobie lekko podkoloryzowałeś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.