Wątek dotyczący artykułu

Marcin Gortat żądał 150 tysięcy złotych od swojego brata. Dzisiaj zapadł wyrok

Dwa lata temu głośno było o wywiadzie z Robertem Gortatem. Sprawa zakończyła się dzisiaj przed katowickim sądem. Bracia nie byli w stanie sami się porozumieć.

przeczytaj cały artykuł

lipa_ml

Fakt zarabia dużo ale to czy coś komuś kupi to już chyba od niego powinno zależeć i nie powinien być to obowiązek a wywlekanie tego publicznie to już poziom rynsztoka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spajderdog

ALe to tez swiadczy o Marcinie bo gdyby nie ojciec by go nie było na swiecie. No Sorry tu nie chodzi o pomoc jakiemus bezdomnemu tylko jego rodzinie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spajderdog

Fragment wywiadu z bratem.
"Wasz ojciec Janusz był znakomitym pięściarzem. Marcin wiele razy podkreślał przywiązanie do taty, nawet wytatuował sobie na klatce piersiowej jego podobiznę...
Robert Gortat: Według mnie zrobił to pod publikę. W Stanach lubią takie rzeczy. Nasz tata nawet w USA jest rozpoznawalny, bo za oceanem doceniają medalistów olimpijskich. Poza tym walczył z Leonem Spinksem, późniejszym mistrzem świata zawodowców. Marcin potrafi się medialnie sprzedać."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|4)
blokuj
marzami

Jestem kibicem koszykówki i już o tym konflikcie czytałam dużo wczesniej......Marcin ma swoje ważne powody do takiej reakcji;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|3)
blokuj
Henryk

Przyznam ,iż nie znam sprawy ale mimo wszystko przyznaję racje Marcinowi, choć znane mi są zasługi niegdyś świetnego boksera Jego Taty Janusza,a że wybrał takie rozwiązanie, widocznie jest to sprawa dla Niego sprawa honorowa. Rozgrzebywanie cudzych spraw stanowi jednak pożywkę dla niektórych ludzi żądnych "sensacji", nawet kosztem krzywdy innych ludzi. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Suicide Mouse

Tu nie chodzi o pomoc, tylko o prezent. To po pierwsze. A po drugie, nie wiem jakie są relacje Marcina Gortata z rodziną, a te potrafią być skomplikowane. Zresztą to osobista sprawa samych zainteresowanych i publiczne wywlekanie takich tematów nie najlepiej świadczy o bracie naszego jedynaka w NBA, a retoryka pt. "on dużo zarabia, więc co to dla niego" brzmi jak z ust jakiegoś rozkapryszonego nastolatka. Raczej nie śledzę prywatnego życia sportowców, ale akurat o Marcinie Gortacie często słyszę w kontekście akcji charytatywnych, zatem skąpstwo i nieczułość to ostatnie rzeczy, o jakie bym go posądził. A wyrok sądu zdaje się moje obserwacje potwierdzać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|1)
blokuj
Renard Suplewski

Ojciec był tylko dawcą nasienia dla dwóch różnych kobiet.To żadna jego zasługa.Był dobrym bokserem a przerwał karierę dla dziwek i wódki.Marcin to człowiek o sercu na dłoni,bardzo dużo robi dla młodzieży Polskiej w koszykówce.To co osiągnął w finansach ,to jego ciężka praca i dobrze robi ,że nie dzieli się z bratem łobuzem i ojcem pijakiem.Bardzo opiekuje się swoją Mamą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.