Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: sensacja sezonu, Orlen Wisła Płock przegrała w Piotrkowie Trybunalskim!

Sensacja to nawet mało powiedziane. Orlen Wisła Płock w 21. kolejce PGNiG Superligi przegrała 25:26 z ostatnią drużyną grupy pomarańczowej, Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

przeczytaj cały artykuł


Czarcik

Jak to wczoraj kibice z Płocka pisali: "Grały dwie równorzędne drużyny"? To dzisiaj grał Piotrkowianin z jakimiś cieniasami xD. Całkiem słusznie ubrali Orleniarzy w jasnoróżowe koszulki - grali jak panienki :P. Gratulacje dla Piotrkowa! Świetny prezent dla wszystkich fanek Vive. Szczerze współczuję Piotrkowi Przybeckiemu za te pomyje które na niego "najlepsi" wyleją. Płock myślał, że mecz się sam wygra - zero koncentracji na początku, a potem już nie dało rady dogonić rozpędzonego Piotrkowianina. Banisz genialny, rozegranie, skrzydłowi - każdy kto wchodził na boisko coś dawał.
No i kolejny raz Sime Ivić pokazał dlaczego żadna lepsza drużyna go nie chciała - za ten faul na Sebastianie Iskrze powinna być minimum czerwona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Natsidk

Chcę się odnieść tylko do Ivića, chłopak zły nie jest, ale ma chyba jakieś problemy z agresją, albo aż tak się stresuje, że nie może sobie z przeciwnikiem poradzić, bo on często potrafi wykonać takie faule, że one spokojnie się pod czerwień, a czasem nawet + niebieską kwalifikują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.