Wątek dotyczący artykułu

Poloniści obsypali kobiety kwiatami

Żużlowcy ŻKS Polonii Bydgoszcz wspólnie z Focus Mall Bydgoszcz zorganizowali Dzień Kobiet dla klientek galerii handlowej.

przeczytaj cały artykuł

Big Lebowski

He, he! Tu bym z Tobą polemizował, bo np. moja żona zarabia więcej ode mnie. Czyli idąc tym torem myślenia, powinienem mieć zniżkę na ulgowy... Ale niech będzie. Jestem oczywiście za równouprawnieniem. A sponsor może i już byłby ogłoszony, gdyby nie Władkowe wióry w nosie. No ale wszystko jest nadal na najlepszej drodze. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Moja zona tez zarabia wiecej niz ja + 5 dni wiecej urlopu..., na szczescie czasy sie zmieniaja i nie mialbym nic przeciwko temu, zeby np. jakas bardzo bogata kobieta sposorowala Polonie! (Tylko nie Marta P.!)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

A widzisz? To na jednym wózku jedziemy. Też nie miałbym nic przeciwko wejściu w sponsorowanie bogatej kobiety. Kto wie? Póki co czekamy na finał negocjacji z dużą ogólnopolską firmą. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ostafa - nie czytam

"moja żona zarabia więcej ode mnie"
To trzeba było wykładać chemię,a nie, hehe, warzywa w biedronce. :)))
Pozdro "Mordeczko". Masz coś pod ręką? pssssyt. Zdrówko.
:))))))

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Nic z tych rzeczy. Właśnie pracuję. W tygodniu nie mam na to hobby czasu i specjalnie chęci też. Ale życzę Tobie smacznego. Przy okazji Grzesiowi(gregbydowi) również.
Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
chlopak z miasta

Jak to mawial moj swietej pamieci Tata: rownouprawnienie dziala do momentu, kiedy trzeba wtargac lodowke na czwarte pietro. ;) A tak powaznie to zaden facet chyba nie ma nic przeciwko temu, zeby piekniej zrobilo sie na stadionie. Zapraszamy wszystkie Panie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.