Dyskusja

Nevermore

przejdź na stronę użytkownika

Pewni na beton

Jeśli zauważyłeś też tego nie lubię.Jeśli się pomylę potrafie przeprosić publicznie{robiłem to do znudzenia!:} Lubię żarty do czasu,fakt może w formie obrony żarty na pewnym blogu zaczęły robić się niesmaczne dlatego odciąłem się od pewnych spraw.Szanuję ludzi którzy jeśli coś spi....rzę zadzwonią i mówią co ty koleś odp...sz! wtedy weryfikuję swoje wpisy{jeśli faktycznie są złe} po za tym piszę to co myślę:} ,i dlatego w necie wśród osób które mnie nie znają jestem nielubiany{to ich problem} w Realu jestem duszą towarzystwa i....nie mam wrogów:} Chyba:}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Jeśli się pomylę potrafie przeprosić publicznie

To może czas, żebyś mnie przeprosił o pomawianie, że niby jestem Anty ZBoWiDem, czy też innym multikontem ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pewni na beton

Maczałeś w tym temacie palce???????????? Bo to mnie oskarżano a to :podobno:Ty się podemnie podszywałeś! Ktoś tutaj kłamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
ֆzαкαlucћ

Niepotrzebnie zaczynałem.... widzę, że jesteś niereformowalny i nadal coś ci się roi?!
W czym niby maczałem palce? W dupie mam wasze krzywe jazdy i nigdy się pod nikogo nie podszywałem! Mam swoje jedno konto i w zupełności mi wystarcza! Jak ci przejdzie to daj znać.
Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.