Dyskusja

Nevermore

przejdź na stronę użytkownika

charismatic enigma

Witam. Mozna prosic o mala przysluge? Prosilbym Pana o zamieszczenie tego posta na tablicy uzytkownika ARTUR KSF. Jesli oczywiscie mozna. Zostal on tam zamieszczony, wczesniej, jednak zostal usuniety, a ja zostalem zablokowany. Nie szukam zadnej zwady. Nie mam zamiaru nikogo prowokowac. Ja mam tego wszystkiego dosyc. Post zostal takze zamieszczony na ZE.
"Dajcie sobie WSZYSCY na wstrzymanie. SF, ZE... WSZYSCY Cala ta sytuacja, wojenka SF-ZE, to jedna wielka zalosc i nic wiecej. To jest naprawde niezwykle, ze w ludziach jest tyle zawisci, wobec drugiego czlowieka. Zachowanie to jest na poziomie gimnazjum. Momentami nawet gorzej. Na to juz zwyczajnie brak slow...
Oczywiscie nie da sie z kazdym zyc w zgodzie. Klotnie i spory zawsze beda. Ale nie mozna przekraczac pewnych granic. A to robia OBIE STRONY. Spojrzcie tak spokojnie w lustro. Zastanowcie sie co momentami robicie. Czy jestescie z niektorych rzeczy dumni? Czy nie chcielibyscie niektorych rzeczy zmienic, poki jest jeszcze mozliwosc?
Zanim ktos o to zapyta. Patrze w lustro codziennie. I nie jestem w zadnym stopniu zadowolony z tego co widze. Chcialbym mimo mlodego wieku zmienic i naprawic wiele rzeczy, ale w wiekszosci przypadkow nie moge tego zrobic.
Ale co ja tam wiem. Jestem tylko jakims gowniarzem z Rzeszowa, ktoremu wydaje sie, ze swiat i ludzie moga byc lepsi, jesli wykaze sie tylko odrobine checi. Coz... Moze mam jeszcze zbyt malo wiosen na karku, skoro tak sadze"
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.