Wątek dotyczący artykułu

Znana przyszłość trenera Andrzeja Kowala w Asseco Resovii Rzeszów

Szkoleniowiec Andrzej Kowal zapowiedział, że chciałby wypełnić kontrakt w Asseco Resovii Rzeszów i przestanie być trenerem tego zespołu po sezonie 2017/2018.

przeczytaj cały artykuł

ferdynand

1/ "Ostatnią rzeczą, którą mogę zrobić, t przejąć się pesymistami - ludźmi, którzy w życiu za wiele nie osiągnęli, i dla których jedyną satysfakcją jest krytykowanie innych."
.
typowa odpowiedź "nieruszalnego" :
krytykujesz = jesteś nieudacznikiem ...
.
2/ " Z rzeszowskim zespołem trzy razy sięgnąłem po mistrzostwo Polski, dwukrotnie byliśmy wicemistrzami kraju, czyli w ciągu pięciu ostatnich lat wystąpiliśmy we wszystkich finałach. To jest dla mnie wystarczającą odpowiedzią na hejt."
.
powtórzę swoją teorię o roli trenera w tych sukcesach : ja na pewno nie ale wielu "krytyków" z tego forum osiągnęłoby tyle samo albo niewiele mniej mając taki samograj jak skład Reski ...
wkład myśli trenerskiej moim zdaniem jest mizerny ...
o pozostałych aspektach roli trenera - motywacji/przewodzeniu/ inspiracji - lepiej przemilczmy bo nasz Endrju nie ma o tym BLADEGO POJĘCIA ...
o wybitnych jego osiągnięciach w szkoleniu młodych i nie tylko [ich lista jest całkiem spora - porządną szóstkę by stworzył] też można doktorat napisać ...
.
3/ " Nie siedzę w internecie, nie czytam takich wpisów, ponieważ one po prostu mnie nie interesują.
Skupiam się na sobie,
na pracy i to jest dla mnie najważniejsze."
,
że skupiasz się na sobie a nie na zawodnikach czy kibicach to my wiemy - kontakty interpersonalne zastępujesz patrzeniem w lustro z samouwielbieniem ... za grosz pokory ...
.
4/ "Zachęcam jednak, by pamiętać, że zespół powinno się oceniać dopiero po sezonie - stwierdził opiekun Pasów."
.
i co z tego że "zdobyłeś" srebro w tamtym - to już nawet pod moim przewodem by gorzej np. z ZAKSĄ nie zagrali - a byłoby to wręcz cudem ...
.
jak drużyna za takie pieniądze gra takie g...o to trza się ocknąć , przeanalizować SWOJE działania - toż nawet zdawałoby się przyspawany do trenerskiego stołka trener Muszyny powiedział "dość - nie trafiam już do nich - niech kto inny spróbuje" ...
.
5/ i żeby nie było że coś mam personalnie do naszego Covalinho - bardzo bym chciał żeby to Polak, gość z Podkarpacia, był wybitnym trenerem nie tylko mojej Reski ...
.
i życzę tego właśnie Kowalowi - ale zamiast skupiać się na "lustereczko powiedz przecie" musi wreszcie dojrzeć swoje braki ...
.
podpowiem nawet sposób jak to zrobić : wystarczy przenieść się w inny wymiar niż wypasione "galacticos" ...
"ja Endrju jestem trenerem Reski z Depowskim, Lemanem, Śliwką , Drzyzgą na rozegraniu ... mam wygrać u siebie z JW bo inaczej lecimy ... "
Andrzeju - co wtedy zrobisz ???
wyszkoliłeś młodych ?
z nadętym Drzyzgą się dogadujesz? ... mało ... umiesz go zmotywować ?
uwaga: prawo - lewo - prawo = spadek
zagrywka wreszcie siedzi? - bo z odbiorem to JW wbije kopę gwoździ w parkiet rzeszowskiej twierdzy ...
.
jak na powyższe pytania odpowiesz twierdząco to znaczy że bazową robotę zrobiłeś ... bo na dzisiaj po tylu latach TWOICH sukcesów ... moim skromnym zdaniem krytykanta - jeszcze nie zdążyłeś tej BAZY ogarnąć ...
.
życzę Ci złota - a sobie życzę tego przeświadczenia że nie zdobył go Schmitt , Grozer, Bartman ... tylko ŚWIETNIE ZMOTYWOWANA DRUŻYNA REALIZUJĄCA PERFEKCYJNIE ZAŁOŻENIA TAKTYCZNE ZAUFANEGO TRENERA ...
.
Andrzej - powodzenia!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesia K.

Kowal to zbyt wielki bufon ,żeby zrobić taki rachunek sumienia . Wszystko co Resovia zdobywa - zdobywa indywidualnym wysiłkiem swoich zawodników ,którzy przecież pracują na własne nazwiska i nie chcą się ośmieszać - wystarczy popatrzeć jaką drużynę potrafił stworzyć Trener Lebedew czy nawet Gardini ,który trenerem jest od niedawna...Kowal nie ma pojęcia ,jak to zrobić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.