Wątek dotyczący artykułu

Marcin Różalski wytropił swojego hejtera. Pojechał do niego do mieszkania

Do spotkania gwiazdy KSW i jego internetowego krytyka doszło w Toruniu. - Jak zobaczyłem co to za koleś, to ręce mi opadły - mówi "Różal".

przeczytaj cały artykuł

karol3414

No i pewnie chcesz powiedzieć, że Ty byś się nie posrał, pewnie dużo ćwiczysz na klawiaturze to się nie masz czego bać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xyz1990

No na szczęście taki fighter jak Ty siedział w domu i Różal miał farta... W praktyce wygląda to tak, że te wszystkie zabijaki 50-kilogramowe w bluzach z kapturem i smyczą z kluczami w ręku siedzące na klatkach, to tylko osoby które starają się wyglądać jak hooliganka i jak robią dym to tylko w grupie. Więc widząc Różala na osiedlu na pewno nikt by nic nie zrobił. Pozdrawiam =)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Osiedle Czaszki

Różal ciebie i twoich kolesiów z dzielni złamałby w najgrubszym miejscu :)
Kolejny internetowy troll... silny przy klawiaturze w domku u mamusi za szafą :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Dms Neo

po pierwsze nawet van damme chodził z ochroniarzem mistrzem walk ulicznych, po drugie techniki walki Różala są mało widowiskowe,
po trzecie wjazd na chatę zawodowego fightera do jakiegoś zakompleksionego małolata jest bardziej żalosny niż internetowy hejt, który mnie osobiscie rozsmiesza, tylko pustak nie rozróżnia hejtu od rzeczowych wpisów, ale to jego sprawa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.