Wątek dotyczący artykułu

Świetny mecz beniaminka I ligi. Wygrał z faworytem

Sobota, 18 marca 2017 roku, to ewidentnie nie był dzień czołowych drużyn I ligi koszykarzy. Legia przegrała z GKS-em, GTK z Notecią, a Sokół Łańcut na tarczy wyjechał z Leszna. Rewelacyjny beniaminek - Jamalex Polonia - wygrał 77:65.

przeczytaj cały artykuł


Piotr N

Albertnow - nie do końca się zgodzę z tym dyrygentem, bo dyrygent gra tym, czym ma w tym przypadku (kontuzje, kontuzje, kontuzje). Jak się panowie nie wezmą do pracy, to będzie ciężko..... Czujkowski - takie głupie straty zaliczył, że to wstyd, biorąc pod uwagę, że gra w I lidze, Krajniewski - to już chyba wszyscy wiedzą, że to kompletna pomyłka trenera jest i sam się zastanawiam, po co go klub jeszcze trzyma ..... Sroka - nierówna gra - I runda ok - druga - porażka....... Szymański, jak widać, odblokował się chłopak - i dobrze! Jedynym zawodnikiem, który wczoraj pokazał charakter na parkiecie był Czerwonka..... pozostali bez jaj i charakteru..... Panowie - pozycję trzeba sobie wypracować!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
obiektywny

Dziwny przypadek, że Sokół w kolejnym sezonie rundę rewanżową ma gorszą?! Kontuzje są wpisane w zawód sportowca tylko czy ich nie za dużo (zawodnikom brakuje pary, złe przygotowanie do sezonu?)! "Dyrygent gra tym czym ma" twierdzisz, tylko ma to co sam sobie skompletował! Krajniewski "wszyscy wiedzą, że pomyłka" tylko nie dyrygent! To przecież z woli dyrygenta w wielu meczach czołowi gracze grali ponad 30 min. chociaż nie musieli, to z woli dyrygenta zawodnik z odbitą pięta gra w meczu by nie zagrać w kilku innych bo kontuzja się pogłębia! "Jedyny z jajami" jak piszesz to dlaczego gra niewiele ponad 10 min. i to na dwa wejścia?! "Jak się panowie nie wezmą do pracy..." ale to od dyrygenta zależy aby się do tej pracy zabrali, to od dyrygenta zależy aby gra była bardziej zespołowa (w wielu meczach "każdy sobie rzepkę skrobie")! Do tej pory niejako znakiem rozpoznawczym Sokoła była dobra obrona, w tym sezonie w tym elemencie jest źle! Na domiar złego kontuzji nabawił się JEDYNY rozgrywający Zywert bo Szymański z tej roli przypisanej mu przez dyrygenta się nie wywiązuje lub czyni to z miernym skutkiem! Oby kontuzja Zywerta okazała się mniej groźna niż "wygląda" bo nadal może być nieciekawie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.