Wątek dotyczący artykułu

Karol Bielecki: Inny punkt widzenia

- Mogłem zacząć pić, ale dla mnie to by było żałosne - mówił Karol Bielecki w szczerej rozmowie Michałowi Kołodziejczykowi. Za m.in ten wywiad redaktor naczelny WP SportoweFakty został wyróżniony w Konkursie Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

przeczytaj cały artykuł

KimDzongUn

Z całym szacunkiem dla Pana Karola Bieleckiego ale z jednym zdaniem nie mogę się zgodzić: "Mogłem zacząć pić, ale dla mnie to żałosne" - a dla mnie nie. Jeśli ktoś potrafi pić to może i to pomaga a jeśli jakiś mięczak popada w alkoholizm to powinien poszukać rady u specjalisty. Po to Jezus zamienił rzekę w wino aby wesoło było, aby troski odsunąć. Nie wolno demonizować alkoholu i oskarżać go o wszystko. Alkohol jest przyjacielem człowieka rozumnego a głupi i tak zginą...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Słowa Bieleckiego "mogłem zacząć pić..." odnoszą się właśnie to wpadnięcia w nałóg, bo jak ktoś topi smutki w butelce wódki to już jest źle.
A Ty, zastanów się nad sobą bo większość alkoholików to właśnie Ci którzy uważali że są rozumni i mogą pić ile chcą i alkoholizm im nie groźny, zwłaszcza, że nazwałeś alkohol swoim przyjacielem, czyli już masz z nim relację jak z żywym człowiekiem, którym możesz pogadać, zwierzyć się czy wyżalić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yareckyyy

Ja już pomijam, w którym momencie Jezus zamienił rzekę w wino. Może się nie doczytałem, ale Ty chłopie masz chyba problem z alkoholem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.