Wątek dotyczący artykułu

Żużlowego magazynu w Polsacie nie będzie. Może za rok

PZM dopieszcza 3-letnią umowę telewizyjną z Polsatem. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy nie przewiduje ona produkcji magazynu podsumowującego ligowy weekend. W tym roku kibicom będą musiały wystarczyć dwa mecze w kolejce.

przeczytaj cały artykuł


Eddybyk15

Polsat kto im sprzedał te prawa.. już kombinacje wara z lapami od e ligi za rok nie dla Polsatu!!! Na super Polsat to pewnie będzie parę ale powtórek i to po północy w niedzielę.. nie będzie studia meczowego to jakaś kpina chyba??!!! Kto sobie wyobraża by ta stacja miała za rok dwie ligi!!! To jeśli w tym sezonie nie potrafią profesjonalnie transmitować 1 ligi to co będzie za rok jak dojdzie e liga jak wtedy będa pokazywać mecze 1 ligi bez komentarza hi hi!!! By wszystkie siły rzucić na e ligę.. to zwykle oszczędności Polsatu nie robiąc studia nie robiąc magazynku oszczędzają!! Przecież magazynek można zrobić w poniedziałek co to za problem???!!!! Nie naprawdę nie dla Polsatu!!! Zawsze byłem zdania że to TVP robi amatorskie transmisję ale Polsat tym razem przebił wszystko!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mossad

Aaa jest magazyn pilkarski....przez 8 , 12 godzin?
To juz zuzlowego nie moze byc?
He he he ten polsat sciemnia jak moze.....za grosze chca ugrac jak najwiecej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.