Wątek dotyczący artykułu

Dlaczego Musielak i Baliński nie pojadą w Memoriale Alfreda Smoczyka

Michał Korościel, dziennikarz Radia ZET, napisał na Twitterze, że Tobiasza Musielaka nie ma w obsadzie Memoriału Alfreda Smoczyka i skomentował, że "jest to słabe". Menedżer Fogo Unii Leszno tłumaczy, że klub miał swoją koncepcję na listę startową.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Widze ze kibicom z Leszna decyzja Byka Barona pasi. No i good. Moze moj klub nie ma nazwy, wychowankow, medali i ogolnie jest *ujowy ( tak twierdza znafcy), ale przynajmniej taki kibic jak ja nie wchodzi w doope działacza klubu po każdej slabej decyzji. A taka jest moim zdaniem w tym przypadku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

A kto powiedział że pasi ? Ja się z tym nie zgadzam , ale nie każdy jest alfą i omegą i każdy popełnia błędy. Ogólnie rzecz biorąc klub jest profesjonalny i dobrze zarządzany co widać po medalach i wynikach na przestrzeni ostatnich lat. A błędy popełnia każdy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

W żadnym razie nie podwazam profesjonalizmu klubu. Ale nie zaprosic takiego Balinskiego ktorego w Lesznie nazywa sie legenda, na memorial innej Legendy bo taki Baron mial swoja wizje jest zenada. Ale to moje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Leszczyński fan

Zgadzam się że jest żenadą , tylko memoriał jest t uż przed startem ligi. To ostatni sprawdzian i warto o tym pamiętać. Ja mam nadzieję że zadzwonili chociaż do Balona i Toffika wyjaśniając im sytuację

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.