Wątek dotyczący artykułu

Gdy ojczyzna nic nie znaczy. Dwóch Czarnogórców kończy z grą w kadrze, bo ma oferty z innych państw

Vuko Borozan i Nebojsa Simić nie chcą już grać dla reprezentacji Czarnogóry. Obaj szczypiorniści napisali listy do federacji, w których informują o rezygnacji z występów w drużynie. Powód? Oferty z innych państw. A przepisy na to pozwalają.

przeczytaj cały artykuł


Yellow_Bahama

Przecież bogusia to jedna z największych fanek Wisły tutaj. Nikt tak jak ona nie pisze pieszczotliwie o klubie, z zapartym tchem śledzi wpisy na forum "nafciarze" i z antypatią wypowiada się na temat żółtych zawodników takich jak Pan Kus. Cieszy, że kielczanka a mimo to tak lubi "Wisełkę" :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patriciazyc

Nie no, błagam... Ty tak teraz serio? Wypominasz komukolwiek śledzenie Waszego forum podczas gdy sam, niemal pod każdym artykułem po jakimś potknięciu Vive, prowadzisz tu serię pt 'Takie tam z KFC forum'? No spoko, ale lekko wali hipokryzją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maribor

@Select dobrze że coraz częściej zaglądasz, nie ma większego specjalisty od Ciebie w sprawach sztywnego kibicowania, widać #pinkpower #czarnasroda #beckiwpiotrkowie oraz #bajbajveluxehflm zbytnio Cię nie zdołowały, brawo tak trzymaj, nie można swojej frustracji zamykać w środku.
Chyba zapomniałeś o moim pytaniu o czcionkę z transparentu ostatniej oprawy, naprawdę jest świetna i jeżeli to nie tajemnica to zdradź proszę jej nazwę, chciałbym ją wykorzystać w czymś specjalnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.