Dyskusja

Dawid Kubacki: jesteśmy w stanie regularnie mieć 4-5 zawodników w czołowej dziesiątce

- Każdy z nas dawał z siebie w tym sezonie więcej niż sto procent w każdym konkursie. Ale ciągle są rezerwy i jest na czym pracować. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że jesteśmy w stanie regularnie mieć czterech, pięciu zawodników w czołowej dziesiątce. Myślę, że to będzie cel na kolejny sezon - mówił w Planicy w rozmowie z reporterem WP SportoweFakty Michałem Bugno Dawid Kubacki, reprezentant Polski w skokach narciarskich.

obejrzyj wideo


Jakub Rydzewski

Jak miło, że oceniasz cały sezon przez pryzmat ostatnich konkursów. Po tak wyczerpującym sezonie, każdy czuł zmęczenie w nogach. Mimo to nasi zawodnicy nie zeszli z podium Pucharu Świata w zawodach drużynowych. Drużynę mamy bardzo silną. Wierzę w słowa Kubackiego i już z niecierpliwością czekam na letnie zawody, a później na sezon olimpijski. Brawo Polacy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Quaz

Może towarzysz przypomni sobie konkursy drużynowe w tym sezonie, co? Sam towarzysz jesteś prawdopodobnie ogniwem, ale brakującym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.