Dyskusja

Dawid Kubacki: jesteśmy w stanie regularnie mieć 4-5 zawodników w czołowej dziesiątce

- Każdy z nas dawał z siebie w tym sezonie więcej niż sto procent w każdym konkursie. Ale ciągle są rezerwy i jest na czym pracować. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że jesteśmy w stanie regularnie mieć czterech, pięciu zawodników w czołowej dziesiątce. Myślę, że to będzie cel na kolejny sezon - mówił w Planicy w rozmowie z reporterem WP SportoweFakty Michałem Bugno Dawid Kubacki, reprezentant Polski w skokach narciarskich.

obejrzyj wideo


Piotr Quaz

A ja myślę, że Dawid Kubacki ma ogromne niewykorzystane rezerwy. Wybija się bodaj najwyżej ze wszystkich polskich zawodników, ma dobrą szybkość na progu, jest za to nieco pasywny w locie. I jeszcze musi mieć w głowie, że jest naprawdę dobry, więcej pewności siebie nie zawadzi. Gdy to poprawi, może spokojnie być czołowym skoczkiem świata. Pamiętam jego wygrane w letnim Pucharze Świata, gdy był jeszcze młodziutki. Życzę Dawidowi i wszystkim, żeby mu się udało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jajajaj

żeby myśleć to trzeba mieć czym proponuję odwiedzić porządnego lekarza psychiatrę i przy okazji okulistę boś ślepy i debilny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.