Wątek dotyczący statusu użytkownika

użytkownik usunął konto

Półfinały ATP Miami Open 2017...Rafa leje Makaroniarza, a Kangur Mocarza;)
Nadal - Fognini
Kyrgios - Federer
Vamoss!!! :)

Ester Satorova

Gdyby Paper wciąż tu miała konto, to na pewno by dołączyła do naszego grona :) A tak no to cóż... Zdecydowanie więcej osób kocha bezwarunkowo "Maestra" i zamiata pod dywan każdy jego grzeszek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ester Satorova

Naprawdę?
Dziwne, myślałam, że on woli Rafę, tym bardziej, że tego cholernego Miami Hiszpanowi brakuje do swojej olbrzymiej kolekcji tytułów.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

Ehh nikt mnie nie rozumie :((
;)
a ja jestem tak prosty mimo wszystko :)
Marzami, Pao, jedyny tenisista za którym ewidentnie nie przepadam to Andy. Wiem że wy Feda nie cierpicie i jesteście jak Marolowe w tym ale ja nie jestem taki. Nie porywa mnie jego osobowość ale potrafie docenić gre i rzadko bo rzadzko ale są sytuacje że życze mu wygranej. Jeżeli przez to tylko beznadziejny fan Novaka ze mnie to trudno. Z Rafaelem mam podobnie tyle że w nim lubię to jaki jest, a mniej gre ale jak gra świetnie to także jestem za nim :) I jeszcze o kilku innych mogę powiedzieć podobnie. Twardo natomiast jestem za Nickiem za Domim za Novakiem, Milosem, Keiem, Bormą, oni są przed innymi :))

| Odpowiedz
blokuj
Crush

a Milosa mi wybaczasz? :) przecież on takie drewno i kloc ;p i tylko serwis i zero techniki ;)
a Nicka? tego najgorszego tenisiste w tourze co czasem zlewa mecze ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ester Satorova

Lubię Nicka, przecież to ja napisałam Paper, że są sobie przeznaczeni i od tego czasu Paper kocha Nicka!
Milos mnie nie ziębi, ani nie grzeje... Systematycznie poprawia swój tenis... ale Kei to zdecydowanie czarna lista ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tomek Berdych

Ja Ci Crush powiem tak...
Po tym co Nick odwalił w meczu ze starszym Zverevem, miarka się przebrała i nie oglądałem od tamtej pory jego meczów, (nawet tych w Australii) i miałem mu ogólnie dać "bana" na ten sezon z oglądaniem. Pierwszy mecz obejrzałem ten z Novakiem w Meksyku, bo Novak ;p
No i co widzę, ogarnął się w końcu, skupiony na sobie, widać że psycholog mu pomógł więc ban odwieszony, bo w dodatku gra świetnie, a jakby jeszcze Feda odstrzelił to już w ogóle bym go nawet bardzo polubił ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Harry B.

Wtrącę się na chwilę do rozmowy Panów, pozwólcie.
Nicka lubię i mu kibicuję, od chwili, gdy go zobaczyłem pierwszy raz na korcie.
Zły byłem nie raz na niego za chociażby wymienione ekscesy, ale lubię jego grę i już.
Masz Tomaszu (Pao) rację, ogarnął się Kangur i graaaaa, że hej.
Bardzo życzę mu zwycięstwa nad Fedem, któremu upiekło się w IW (mówię o wycofaniu się Nicka).

| Odpowiedz
blokuj
Crush

To jak ja. Ja też byłem zły na niego za to i go na zbity pysk wyrzucałem do NBA ;) Dobrze że jednak szybko się opanował po tej aferze ze Stanem i choć czasem coś jeszcze odwali to ja mu wszystko wybaczam ! :))

| Odpowiedz
blokuj
Ester Satorova

Nie mogę wybaczyć tego Keiowi, nie potrafię, to było okropne zachowanie. ;(
A co do mikstu Garbine&Rafa, to myślę, że Rafa skoncentruje się w Tokio właśnie na mikście i będzie chciał zdobyć złoto! A dla Garbine zostaje jeszcze szansa w deblu (z Paulą Badosą) i w singlu (przede wszystkim).

| Odpowiedz
blokuj
Tomek Berdych

Ester... zrozum gościa, to był niezwykle ważny mecz, zresztą wiesz sama że nawet największe autorytety tenisowej gry fair play nie cofały się przed sięganiem po podobne zagrywki... ;) Rafa był już złoty na igrzyskach, więc nie przeżywaj już tak...
A zresztą jaka to w ogóle była przerwa, bo tego momentu nie widziałem, medical czy toilet? :p

| Odpowiedz
blokuj
Ester Satorova

Toilet, toilet :P
W sumie masz rację, jakieś tam brązy to nie dla Rafy ;) Pusher niech się cieszy, bo nigdy nic większego nie ugra.
Tomku... w Tokio Ty wygrasz złoto, może tam nie będzie Ziki? :D+

| Odpowiedz
blokuj
Tomek Berdych

a no to widzisz, toilet to mógł se "dostać sraczki" i siedzieeeć... 11 minut ;) Tokio? Why not? Jeśli tylko nie wystartuje Novak, którego mi szkoda po ostatnich igrzyskach to czemu nie? Tylko pamiętaj, tam też będzie Puszer, omg i to u siebie! :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Crush

Jego bardzo lubie jak i grę :) Z nim to był tyko jeden "problem"... długo nie grał.... a życie nie znosi próżni ;) I wiesz... nie wiem jak bardzo będę mu teraz kibicował.... Zaczął bardzo dobrze grać ale szybko odpada nie mając szczęścia w losowaniach jakby nie było. No tak 2 razy na Novaka, teraz Feda....ehem mógł mieć kapke więcej szczęścia ;)
zobaczymy jak będzie na mączce.... ale życzę mu aby jak najszybciej jak najwyżej doszedł ! :))

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Dzięki Harry :))
ale i tak najważniejsze są dla mnie tenisistki :)))
ATP mogło by nie istnieć ;p
mówie poważnie! .....no tak prawie poważnie... no jak to z moją powagą ;)

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Tak jak Lady napisała Belinde, ale też powiem Wam szczerze że ogromne, ogromne nadzieje mam z CiCi Bellis :))
Daria lub Heater lub nawet Kiki co tak dobrze sobie poczyna, nie dadzą rady czegoś większego wygrać i być wysoko. Ale CiCi ona teraz już potrafiła tak znakomicie porywająco zagrać i przy tym jest tak urocza :)) hehehe:)
no i oczywiście Elina!! Jak ona nie zostanie jedynką to ja strace wiare we wszystko co do tej pory wierzyłem i nie wierzyłem ;p a to za dużo tych rzeczy aż tak nie było ;)
wierzę że wszechświat ten który znamy to jest tylko jeden z nieskończenie wielu :)
polecam Wam taki fajny film, dla mnie bomba! Muza wymiata ale nie ona najważniejsza a wątek :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Crush

Oj Marzami, prosze, przestań już, błagam :) hehe:)) Przypadkiem nie trafilibyśmy na siebie, to szybko zaraziłby Cię ktoś inny ;p Daje głowę np. że jakbym nie wyskoczył z Domimkiem, to za 5 minut miałabyś z nim kolejke pod tablicą ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.