Wątek dotyczący artykułu

ATP Miami: Roger Federer wygrał niesamowity bój z Nickiem Kyrgiosem. W niedzielę spotka się z Rafaelem Nadalem

Trzy godziny i 10 minut trwało spotkanie Rogera Federera z Nickiem Kyrgiosem. Szwajcar zwyciężył 7:6(9), 6:7(9), 7:6(5) i w niedzielę powalczy o triumf w zawodach Miami Open z Rafaelem Nadalem.

przeczytaj cały artykuł

Pao

Fanko Rogera, dobrze się wczoraj bawiłaś minusując razem z resztą federerowców te żartobliwe (choć "o lekkim zabarwieniu erotycznym") posty Tomka i Ester Berdychów pierwszego kwietnia?
Bo oni świetnie się bawili tu na syfach wczoraj ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

aaa to jej palec tak ujeżdża i nie trafia w zielone :)))
tyle wnucząt może dać popalić i trza to rozładować ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

Troche jak z meczami Agi, liczyć że rywalka zagra słabiej ;)
Nie wydaje sie by Rafael zdołał ograć Feda jeżeli ten nie spuści z tonu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pao

Harry... Ty tu jesteś krócej i nie widziałeś za wiele, ale przyznam Ci się, że mój osobisty rekord to uwaga, 26 minusów :P
Gdyby mnie to na serio ruszało to już dawno by mnie tu nie było, ale to że pierwszego kwietnia nawet... no słabe to było po prostu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Crush

ło matko.... co żeś Ty tam napisał !?
weź no jak dasz rade odkop ten komentarz :))
ja tam nie notuje ale chyba 10 nie przekroczyłem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Pao

Pojechałam raz ostro po Radwie jak była letko kontuzjowana nawet nie pamiętam już kiedy to było :P Nic szczególnego...
Może znajdę jeszcze jeśli się zachował...

| Odpowiedz
blokuj
Crush

domyślamy sie że nie po Garbince ;p;p;p ;) jeszcze tak źle nie zagrała żeby Cie miała do rozstroju doprowadzić ;p ....poza zardzewiałym meczem z Moniką hehehe :)

| Odpowiedz
blokuj
Lady Mama

Nie wiem, czy porażka z Cepelovą nie była bardziej druzgocąca, Monika jednak została mistrzynią olimpijską, pokonała inne mistrzynie wielkoszlemowe później, Kvitovą i Kerber, a Janka odpadła w kolejnym meczu...

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Ale ich po tych meczach Pao tak nie znienawidził jak Monie :(((
jezu jak on ją wtedy hejtował.... nie było komentarza żeby nie powiedział o plasterku :))
do dzisiaj pewnie nie pogodził sie z jego obecnością ; p

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pao

Co Ty już jej dawno wybaczyłem i plasterek i ten fatalny mecz, bo tym co zrobiła z Angie nie miałem wyjścia ale zemsta jeszcze czeka, co się odwlecze to nie uciecze pamiętaj ;)

| Odpowiedz
blokuj
Lady Mama

Balowała po RG i dlatego odpadła na Wimbledonie :( Dałeś jej czas na balowanie do Rio, tak wynikało z Twojego bloga :P A na IO miała okres, tak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Pao

Tak, dokładnie, a później pojawiła się tą cała cienizna Sevastova co myślała że jest dobra bo w w studni co bębenki normalnemu człowiekowi by popękały wygrała z gwiazdą tenisa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Lady Mama

Sevastova to cienizna! Ciągle mi psuje typera... Co ciekawe wtedy wygrała z samymi fajnymi zawodniczkami - Aniołkiem, Garbine, Bondarenko i Jo Kontą. Miała turniej życia, ale to już się nie powtórzy. :P Przecież później bodajże w Tokio i w tym roku w AO (?) Garbine ją zmiotła, mimo, że wcale nie była w najwyższej formie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Pao

Tak, już dawno się zemściła Garbi na niej, to że ma mocne bębenki w uszach nie znaczy już że jest taka dobra jak by się wydawało, tamten turniej na Flushing Meadows był dziwny bo nikt nie był przyzwyczajony do tej nowej studni zadaszonej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Lady Mama

AHAHAHAHAHA przed chwilą dałam Ci plusa i w tej samej chwili ktoś Ci dał kolejnego minusa :P Moja reakcja była taka, że... możliwe, że jeden z tych minusów dla Ciebie i crusha był ode mnie :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Harry B.

Oooo, to wysoko zawiesiłeś poprzeczkę, he he.
Mnie to też nie rusza, bo wiem, że minusują federerowcy, którzy nie przyjmują do wiadomości żadnych argumentów.
Śmiem twierdzić, że gdybym nagle zamieścił wpis"Kocham Feda", to z rozpędu też by zminusowali, widząc, kto pisze:-))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.