Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas: Odpadliśmy zasłużenie

Prezes Vive Tauronu Kielce, Bertus Servaas po odpadnięciu drużyny z Ligi Mistrzów powiedział, że w zespole panuje fantastyczna atmosfera i nie wie skąd biorą się słabe wyniki, jakie ostatnio osiągają kielczanie. Podkreśla też zasłużoną przegraną.

przeczytaj cały artykuł


cezarWP

Na ten moment w Kielcach brakuje elementarnej jakości gry (oczywiście mam na myśli poziom LM). Powody takiego stanu rzeczy są różne : niektórzy zawodnicy szczyt kariery z różnych powodów mają po prostu za sobą (Szmal, Jurkiewicz), inni szukają formy po kontuzjach, ewentualnie dodatkowo się aklimatyzują (Jurecki, Reichmann, Bombac), inni notują zjazd formy wytłumaczalny chyba tylko faktem, że ciężko być cały czas w formie (Ivić - ten dodatkowo bardzo wysoko zawiesił sobie poprzeczkę na początku sezonu i oczekiwania względem niego strasznie poszybowały), inni to "młodzi, zdolni" (Paczas, Djukić), jeszcze inni to po prostu przeciętni zawodnicy (Kus, Chrapas, Jachlewski), a Karol to specyficzny zawodnik zadaniowy (albo nie do zatrzymania, albo wręcz przeciwnie). Kto zatem został ? Strlek, Zorman, Aguinagalde i Lijek. Trochę mało jak na Montpellier w tej formie. Zgadzam się z Bertusem, że nie ma co dramatyzować, drużyna padła trochę ofiarą kontuzji i wysokich oczekiwań po ubiegłorocznym triumfie. Trochę dystansu się przyda, trochę "czyszczenia" składu (już rozpoczęte odejściem Chrapka) i Vive wróci do gry. I to wcześniej niż później.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktważny

"No i fajnie", jak to w jednej reklamie mówi pewien Pan. Można obiektywnie spojrzeć na to wszystko? Można... Bardzo konkretny komentarz z którym sie zgadzam. Od siebie tylko dodam, ze Bertus wie co robi, dlatego na zakupy wychodzi dużo wcześniej niż inne kluby, choc przykład już poszedł w Europe. Inne liczące sie kluby robią tak samo. I jeszcze co do naszej ławki króciutko: Faktem jest, ze ławka w tym roku jest słabsza i te dwie siódemki które wchodzą, różnią sie od siebie nie tylko poziomem gry ale i rodzajem gry. Takie wrażenie odnoszę. Po sezonie znowu wymiana części składu i zobaczymy u nas Marko Mamicia, Blaza Janca i Alexa Dujshejbajewa. Bedzie dobrze i faktycznie, Kielce wrócą do gry w LM. Pozdrawiam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.