Wątek dotyczący artykułu

Niecodzienny gest kibiców Lecha Poznań. Opłacą przejazd na Inea Stadion fanom Legii Warszawa

Kibice Lecha i Legii na co dzień nie darzą się sympatią, ale przy okazji niedzielnego hitu Lotto Ekstraklasy ci pierwsi wykonali nietypowy gest i opłacą gościom przejazd na Inea Stadion.

przeczytaj cały artykuł


MISTRZ POLSKI - LEGIA WARSZAWA

Skoro tęczowy Jaśkowiak pożałował 35 tysięcy rocznie na wynajem autobusów, to niech teraz SKLP buli, jeśli nie chce doprowadzić do paraliżu ruchu na ulicach. Kibice gości nigdy za to nie płacili, bo to leży w kwestii gospodarza (miasta lub/i klubu).
Swoją drogą dziwne, że jeszcze Bufetowa nie wpadła na taki durny pomysł w Warszawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
MISTRZ POLSKI - LEGIA WARSZAWA

Noooo to widać, jak bardzo jesteś zorientowany w tej sprawie. Każdy trochę bardziej kumaty (nie tylko fan tych dwóch klubów, chociaż można powiedzieć, że to ich wspólna inicjatywa) wie, że to jest strzał w Jaśkowiaka, na którego SKLP jest wściekłe za tę decyzję. Wymyśliłeś sobie na poczekaniu jakąś chorą teorię i wyskakujesz z Sasinami, Raszynami i Żyletami. Widocznie nigdy nie widziałeś kilkukilometrowego przemarszu masy kibiców przez miasto i nie masz pojęcia, jakie to niesie konsekwencje. I nie mam tu na myśli ewentualnych zniszczeń, tylko paraliż ruchu i ogromne utrudnienia dla samych kibiców gospodarza, którzy wybierają się na mecz.
Sami wyjazdowicze nawet wolą przemarsz, nawet przez te 5 km, bo jest inna atmosfera niż jazda w pudle, tylko dla miejscowych fanów to jest koszmar.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.