Wątek dotyczący artykułu

Powołania do reprezentacji Polski według WP SportoweFakty: atakujący

Mimo że od triumfu Polski na mundialu 2014 i zakończenia reprezentacyjnej kariery przez Mariusza Wlazłego minęły ponad dwa lata, nadal nie udało się wykreować jego godnego następcy. Czy temu wyzwaniu podoła Ferdinando De Giorgi?

przeczytaj cały artykuł


Adam Ogrodowczyk

wg mnie Damian Shulz w dobrej drużynie byłby jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji. Jak nie lubię jego charakteru gry, trend w siatkówce który obowiązuje byłby dla niego idealny. Wysoki skoczny szybki. Jest kilka elementów nad którymi musiałby popracować ale to jest na chwilę obecną trzeci najlepszy atakujący z polskim paszportem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreenArrow

Tak, gdyby Masny miał możliwość mniej biegać i częściej rozgrywać, to Damian byłby, wg mnie, jeszcze skuteczniejszy. Efektywnością ataku (Damian 33,5%) wśród Polskich zawodników na tej pozycji i tak ustępuję tylko Mariuszowi (37,15%) i Dawidowi (38,02%), dodatkowo % pomyłek+zablokowanych ataków to 14,19%, rzadziej "błądził" tylko Konarski - 13,54%.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.