Dyskusja

eeeee

przejdź na stronę użytkownika

dziadek60

Widzę że droga powrotna z meczyku przebiegła szybko i bezpiecznie. Jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie. A co do mojej aktywności na SFach to jest ona coraz słabsza (podobnie jak Twoja). Coraz więcej buractwa, coraz mniej fajnych osobowości. Jedynie fazzzik (którego bardzo lubię) ratuje tutaj poziom. Miło wspominam nasze wspólne pogaduszki a szczególnie jedną (tę z Eleonorą hahaha) za która dostałem bana (ale się wtedy wkurzyłem). Jesteś pierwszą osobą z forum którą poznałem osobiście (nikogo więcej tu nie znam). Najbardziej mi jest brak Onlybasketa i tych jego wstawek kierowanych do myślących. Nie wiem co sie z nim stało że tak nagle zniknął, ale osłabił swą nieobecnością SyFy. Pozdrówka dla Twojej latorośli (niech szybko wraca do zdrowia) i do zobaczenia na POff.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Witaj.A nie mówiłam, że wiem kim jesteś:)
W realu zyskujesz, szalenie miło się z Tobą rozmawiało.Fajniutkie są Twoje dzieciaczki. Obserwowalam jak im coś tłumaczyłes i przypomniały mi się czasy, jak moja córka była taka malutka i zabieram ją na mecze.Dziś chcę iść do liceum sportowego. Szkoła w Zielonej Górze jest dość poważnie brana pod uwagę.
Nikogo nie chcę obrażać, ale Only... to był forumowicz.Dyskusje z nim, nawet spory, to była sama przyjemność.Dziś to forum przypomina pudelek. Ban za Eleonore - ależ to była fajna dyskusja z Wami!Az chciało się spierać:)
Po meczu rozmawialiśmy z prezesem Turowa, Ustalilyśmy naszą strategię na końcówkę sezonu -chcemy z Wami zagrać w p.o., więc bądźcie na pierwszym miejscu po rundzie zasadniczej :)
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za dobre słowo dla córki.
Jeszcze kiedyś zagramy w finale, choć nie będzie to za rok czy dwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.