Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Rogulski otwarcie po zwycięstwie Wybrzeża nad Azotami: Wygrał charakter

Wybrzeże Gdańsk sprawiło największą niespodziankę ostatniej kolejki rundy zasadniczej PGNiG Superligi, pokonując Azoty Puławy 32:29. Beniaminek zapewnił sobie spokojny awans do ćwierćfinału rozgrywek. - Wygrał charakter - mówi Łukasz Rogulski.

przeczytaj cały artykuł

handball Wybrzeże

Brawo Rogul. Z taką grą powinieneś dostać powołanie do kadry A. 112 bramek rzuconych do tej pory ma swoją wymowę. Powiem, że nie bardzo wiem co w kadrze robią Walczak i M. Gębala? Z polskich kołowych z naszej ligi razem z Daćko jesteście poza konkurencją.
Fajkowy nic do ciebie nie mam ale chyba powinieneś bardziej uważać na to co piszesz, bo jeszcze cie ktoś na rozmowę zaprosi ... Wiem, że nasi orali parkiet aż miło było patrzeć. Zagrali na maksa, z sercem i z zębem. Jeżeli masz coś do swojej ekipy z Puław, to najprościej pójść na trening i wygarnąć to chłopakom prosto w twarz. Wiesz,że jest takie powiedzenie "cwaniak w necie ..." nie będę kończył, bo znasz to na pewno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
anro

też uważam że ten chłopak powinien dostać szanse gry w kadrze A,112 bramek coś znaczy,ale przy tym trenerze pupilki są ważniejsi...Warmia i Mazury kołowymi stoi !!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.