Wątek dotyczący artykułu

PGE Skra - Asseco Resovia: bełchatowianie zmiażdżyli rzeszowian w Atlas Arenie

PGE Skra Bełchatów zrewanżowała się za dwie porażki w sezonie zasadniczym i pokonała w pierwszym półfinale Asseco Resovię Rzeszów 3:0.

przeczytaj cały artykuł

Olwap

No to był mocny g.wałt, którego chyba nikt się nie spodziewał - nawet siatkarze Skry. Widać że Skra była w świetnej formie, wychodziło jej praktycznie wszystko - zupełnie odwrotnie jak w przypadku RR gdzie nie było kompletnie nic. NIc jeszcze nie jest przesądzone ale jeśli Skra utrzyma ten poziom to RR może być w sytuacji bez wyjścia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

Ja po prostu za dużo rzeczy i meczów w życiu widziałem żeby już teraz widzieć Skrę w finale - fakt, dzisiaj zagrali o 3 klasy lepiej od RR i jeżeli do środy nic się nie zmieni to RR tyle widziała finał. Z tym, że uważam że RR już drugiego tak beznadziejnego meczu nie zagra - szczególnie u siebie na Podpromiu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sd1952

Szanowny Panie - ja mecze siatkówki Resovii oglądałem gdzie mecze pokazowe np z udziałem Skorka , Gościniaka odbywały się na zewnątrz obok starej hali na ulicy Turkienicza . Ja pamiętam Karbarza , Jasiukiewicza , mój kolega był w sztabie szkoleniowym . Z tych współczesnych czasów mój znajomy niejaki K. również był blisko Resovii . I on kiedyś w lużnej rozmowie dał mi do zrozumienia że siatkarze w ręku Kowala i Górskiego to ,, granat bez zawleczki '' . Jego słowa zaczynają się sprawdzać , goście zrobili sobie z Resovii prywatny folwark za pieniądze Górala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
xavi

Wystarczy że Resovia wygra 3:1 po bardzo wyrównanych setach i o wszystkim zadecyduje 'złoty set", a w nim wszystko może się zdarzyć. ... A już z innej beczki: wygrać z Resovią do 21, 15 i 13, gdy Wlazły notuje skuteczność w ataku na poziomie 23%???