Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: reprezentant Słowenii zagra w THW Kiel

Blisko 26-letni słoweński środkowy rozgrywający Miha Zarabec zdecydował się podpisać kontrakt z niemieckim klubem THW Kiel.

przeczytaj cały artykuł

robo1989

Wrócił nasz największy fan Vive. Kilka dni zajęło mu dochodzenie do siebie (czyt. wycieranie parkietu po meczu Mistrza z wiecznie Drugimi) , teraz będzie nas raczyć swoimi złotymi tekstami pod każdym tematem z Vive bądź po części mającymi z Kielcami coś wspólnego. Będzie tak do momentu kolejnej " Świętej ? Wojny " i kolejnym blamażu zawodników Wisły po czym ucieknie znów na kilka dni aby płakać w kącie i tak w kółko ... Oto prawdziwa historia MM znanego inaczej jako naczelnego trolla sportowych faktów. Dziękuję bez odbioru!
Ps. Co do Zarabeca w THW to ten transfer skłania mnie do rozmyślania nad transferem Pana DD do Kielc choć wolałbym osobiście na środeczku AP :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Natsidk

Widać, że nie ma nic innego do roboty oprócz komentowania postów Iskry, bo o kibicowanie Wiśle go nie posądzam (komentarze pod artykułami o nich rzadko się pojawiają, szczególnie porównując ze smrodzeniem pod artykułami dot. klubu z Kielc), gdyż byłaby to obraza dla klubu i jego normalnych kibiców.
Co do ŚR to podobno Bertus już kogoś ma, mi też się marzy AP lub DD. Jedno jest pewne, że będzie to niezły grajek ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Duvnjak odpada, kontrakt :(
Ale Aron... szczerze to się ucieszyłem o przenosinach Zarabeca do THW Kiel bo w ten sposób grono potencjalnych playmakerów zacieśnia się... i wg mnie to nie Simonet a Palmarsson lub Karacić są kandydatami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Cindric,Karacic,Zarabec,Canellas,Duvnjak,Simonet,Palmarsson,Jicha. To sa zawodnicy,ktorzy mogliby zagrac u nas,ale... Duvnjak odpada,bo ma wazny kontrakt to damo Cindric,Canellas,Karacic niedlugo przedluzy kontrakt.Zarabec zagra w Kilonii,Jicha to kontuzjogenny gracz zatem zostaje Palmarsson i Simonet i ktorys z nich zagra w Kielcach innego wyboru nie ma ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mariusz7

Mi się wydaję, że Bertus myśli o AP tak naprawdę Simeonet wcale nie pasuje do Kielc Duvnjak zajęty, a reszty nie brałbym na poważnie. Myślę, że obecnie trwa wojna na linii Kielce - Barcelona o AP podobna jaka była o DD pomiędzy Kielcami, a Kiel. Oby jednak tym razem z happy endem, bo to zawodnik, który może zmienić oblicze Vive.

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Jesli Aron wybierze Barcelone to stawiam na Simoneta. Wojna nie trwa,bo Bert juz powiedzial,ze jest ten zawodnik zakontraktowany,ale nic nie moze powiedziec (umowa podpisana z graczem i jego menedzerem). Czyli juz ten gracz jest pewny.
Wygral z Barcelona o Janca i Aginagalde to czemu nie teraz.

| Odpowiedz
blokuj
Arkady 241

Wiem że był, ale jednak odmówił Barcelonie więc chyba to też się liczy ;)
Pamiętam że przy okazji meczu w Palau Blaugrana o tym komentatorzy wspominali że było zainteresowanie ;>

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.