Wątek dotyczący artykułu

Asseco Resovia - PGE Skra: walka o złoto nie dla rzeszowian. Bełchatowianie w finale!

PGE Skra w drugim meczu półfinałowym pokonała 3:2 Asseco Resovię Rzeszów i wywalczyła awans do finału. Bełchatowianie stoczą boj o złoto z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

przeczytaj cały artykuł

Mania

To była twarda potyczka i górą drużyna lepszą która ma patent na Zakse i walka w finale będzie arcyciekawa! Do boju pszczółki w walce o tron mistrza! PS. Jak ja nie lubię tych kibicowskie gwizdów na zawodników drużyny przeciwnej a tak się dzieje tylko w Rzeszowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dempsej

Kochani moderatorzy - nie przeklinam, nie bluzgam - dlaczego usuwacie? Chciałem tylko zwrócić uwagę, że w Łodzi bełchatowscy kibice buczeli (czego zapewne Mania nie dosyszał...). Ale skoro są równi i równiejsi i jedni mogą napisać co dla innych jest zabronione i usuwane to zapewne mój ostatni komentarz na tej stronie. Pozdrawiam Manię - nie pozdrawiam moderatorów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

To chyba mało meczów w pluslidze i innych ligach oglądasz, że gwizdy słyszysz tylko w Rzeszowie. Wszyscy kibice Skry są tacy tępi, czy jesteś wyjątkiem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Ola Jakieła

Trzeba mieć naprawdę małe pojęcie o kibicowaniu, jeśli zwraca się uwagę na gwizdy przy zagrywce, co jest normalne(!!!), a nie zauważa tego jak wspaniały doping zrobili kibice Resovii podczas wczorajszego meczu, mimo że nie mieli powodów do zadowolenia po niedzielnej porażce. KLASA ŚWIATOWA jeśli chodzi o naszych kibiców!!! Brawo!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.