Wątek dotyczący artykułu

Asseco Resovia - PGE Skra: walka o złoto nie dla rzeszowian. Bełchatowianie w finale!

PGE Skra w drugim meczu półfinałowym pokonała 3:2 Asseco Resovię Rzeszów i wywalczyła awans do finału. Bełchatowianie stoczą boj o złoto z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

przeczytaj cały artykuł

Skra Beł

Piękny mecz, piękny sezon w którym Skra w końcu wraca do walki o tytuł mistrza Polski. W końcu doczekałem się takiego składu finału. Cieszy, że Skra zagrała bardzo dobre mecze, jest szansa co najmniej 50/50 na złoto. A już na pewno na ciekawe i nie jednostronne finały jak rok temu gdzie wicemistrz Polski nie ugrał nawet seta.
Kurek to jest gość. Najlepszy polski siatkarz 21 wieku, przyjmował dobrze, atakował, zagrywał i blokował równie dobrze.
Trzeba też wspomnieć o Kacprze Piechockim, tak jak myślałem 2 lata temu, że mimo wszystko będą z niego ludzie. I są, stał się czołowym libero PlusLigi, tylko trzeba było czasu. Na ten moment ewentualne powołanie do kadry Kacpra od de Giorgiego nie powinno być jakąś sensacją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

Też nie jestem zafowolony. No ale grunt, że z LM odpadliście, bo jeszcze by wam biedaki główki za bardzo spuchły z dumy xD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.