Wątek dotyczący artykułu

Karol Bielecki i Krzysztof Lijewski wracają do reprezentacji Polski

Karol Bielecki i Krzysztof Lijewski dostaną powołania na majowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni w eliminacjach mistrzostw Europy dwukrotnie zmierzą się z Białorusią.

przeczytaj cały artykuł

Ukassiu

Oglądał Pan IO? W meczu 1/4 z Chorwacja zagral tak jak od wielu lat Szmal nie gra. Dla mnie on i Kornecki, podstawowa dwojka bramkarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patriciazyc

Akurat jeśli chodzi o bramkarzy to jest bogactwo urodzaju, bo mamy Morawskiego, Malchera, Korneckiego czy Wyszomirskiego. Jest z czego wybierać.
Co do Lijka i Koli to obstawiam, ze będą oni w kadrze na zasadzie pomocy w eliminacjach, nie nastawiałbym się na to, ze zagrają na MŚ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Tak tylko że jest mały problem. Wyszomirski potrafi grać wspaniale na skuteczności w bramce 45-50 procent jak i wpuszczać wszystko. Jest zbyt nieobliczalny, na początku IO też nie grał dobrze ale to co wyprawiał z Chorwacją jak i Danią albo 3 lata temu ze Szwecją to czapki z głów! A Morawski Kornecki czy Malcher to w tej chwili pewniejsi bramkarze.
@Patriciazyc - no ja mam nadzieję że akurat nie tylko na eliminacje ale i na Euro 2018 zostaną w kadrze. Tak myślałem że prędzej czy później oni wrócą. Zwłaszcza Karol bo po Krzyśku to nie wiadomo, ja nawet myślę że on niedługo zakończy karierę. Chociaż ostatnio do formy wraca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
VIVE KIELCE

Zgoda. Wyszu nigdy nie robił różnicy. Miał fajne momenty ale nigdy nie zagrał całego dobrego równego meczu. Absolutnie powinien jechać Morawski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.