Wątek dotyczący artykułu

Damian Wojtaszek odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów

Kolejny zawodnik po Gavinie Schmittcie żegna się z Asseco Resovią Rzeszów. Libero Damian Wojtaszek po dwóch latach spędzonych w pasiaku, postanowił zmienić barwy klubowe.

przeczytaj cały artykuł

siatkanet

Ahmed pol ty to chyba masz coś nie pokolei weż ty się lepiej zabierz za sprzątanie zacznij od głowy a potem mieszkanie
Musiał ci ten Kowal zależć za skóre że za każdym razem mu dowalić chcesz ale zastanów się może słabiutki byłeś w siatkówkę i teraz na forum się popisujesz jadem
Żal mi Cię
Wesołych Świąt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jendrula

Takich znafcòw jest więcej i są genialni w tym co piszą, ale nie poprowadziliby nawet drużyny podwórkowej.Co będą pisać jak nie będzie Kowala w Resovii ? Pewnie znajdą sobie kogoś innego bo w hejcie nie może być próżni ! Wesołych świąt !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jendrula

Co jesteś tutaj na forum szejkiem i ustawiasz wszystkich po kątach ? Filozofów jest tutaj mnóstwo w udzielaniu bezcennych rad i wywodów kryzysu Resovii. Od tego aż uszy bolą. Ważne że sypniesz wiązankę w stronę Kowala i jest ok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jendrula

Pewnie za dużo na forum przesiadujesz i coś pokitrało. Pokaż mi moje posty w których zmieniam zdanie co 5 minut ? Ważne że jesteś facetem twardym i nieugiętym w swoim poglądach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ahmed Pol

co kowal ci się podoba??? jako trener czy jako mężczyzna??? a może jedno i drugie??? pewnie chętnie byś mu z gwinta pociągnął!!! no ale jak kochasz.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.