Wątek dotyczący artykułu

Są decyzje w sprawie meczów PGE Ekstraligi!

Nie dojdą do skutku trzy mecze inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi, które zaplanowano na niedzielę i poniedziałek. Odbędzie się jedynie spotkanie w Toruniu.

przeczytaj cały artykuł

Zbeer

Ta godzina to również inny problem, który był już podnoszony jakiś czas temu. Nie każdy mieszka w Toruniu, jest sporo kibiców z ościennych gmin czy powiatów. Jeśli nie ma się auta czy kierowcy, to pozostaje komunikacja publiczna... z którą jest problem w godzinach wieczornych/nocnych w dni niepowszednie. Ja na szczęście mam i auto i kierowcę (żona :P), ale znam sporo osób, które muszą kombinować lub odpuszczać mecze. Godzina 16:00 byłaby optymalna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
47

Super sensowny wpis :)))
A teraz zadzwoń do Wella i powiedz że jak nie przesuną godz. meczu to nie przyjdziesz na stadion :)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dachmotoarena

jest w TV także wieczorem w zimnice i deszcz nie mam zamiaru wychodzić.Walas nie jedzie bo taktyk grubas wstawił Pawełka bez formy także po co się denerwować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.