Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 7 - BLOG GŁÓWNY

Multi 7 - sezon 2017

Pół roku... Dokładnie tyle minęło od finału poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi. I dokładnie w dniu dzisiejszym wracamy my... czyli organizatorzy jedynego oficjalnego menedżera żużlowego na tym portalu. Wracamy, by obwieścić wszem i wobec zasady kolejnej edycji jednej z najbardziej popularnych rywalizacji (…)

przeczytaj cały artykuł

Pempuś - Poeta Lekkich Obyczajów

Bo ja wiem? Nie przeczę, że Eliszka1 jest zacną osbistością, ale trudno uchodzić za kontrowersyjnego, jeśli na forum jak na razie napisało się dwa komentarze :D
Mam nadzieję, że moi starsi krajanie zrobią porządek z multikontami w swoim stylu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eliszka1

Od lat obstawiam na typerze i tam nie ma problemów, a w komentarze się nie bawię bo zostawiam to mężowi, na fejsie nie jestem bo uważam go za plotkarski portal. Skoro z powodu jednego błędu ma być tyle kontrowersji, że niektórzy spać nie mogą, to mnie "starej babie" nie pozostaje nic innego jak tylko zrezygnować z tej zabawy i uciąć wszelkie spekulacje oraz docinki ze strony wybitnych "ekspertów" żużlowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pempuś

Od dwóch tygodni pani koleżanko :)
To oczywiście przypadek, że oboje napisaliscie po 6 dniach? :D
Ja tylko dałem impuls, są tu wyższe instancje niż zaspany gimnazjalista ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.