Wątek dotyczący artykułu

Przemysław Termiński nie wierzy w Vaculika: Jest dobry tylko w swoim mniemaniu

Ekstraliga Żużlowa odwołała trzy z czterech spotkań 1. kolejki PGE Ekstraligi. Na szczęście hit w Toruniu, czyli mecz Get Well z Cash Broker Stalą się odbędzie. Przemysław Termiński, właściciel Get Well, oczekuje wygranej 52:38.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Unia_Leszno

Blachara sam napisal mi cos obrazilego i co napisal teraz mozesz mnie zgloscic ...a co sie okazalo zrobil to 1 ja nawet nie zdazylem zaregowac poczym zostalem przez konfidenta zgloszony
.JAK JA NIECIEPIE TORUNIA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Merkava mk IV

Zapewne teraz zalujesz ze jednak Zmora nie zmienil zdania i nie pokusil sie na Kaczmarka co bylo gdzies w planie,mialbys teraz drugi klub po Uni ktoremu bys musial kibicowac bo 3 zawodnikow w przeciwnym klubie to by bylo hoho:P A tak masz jednego juniora w nielubianym klubie:P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Unia_Leszno

Skad Zmora mial wiedziec ze Kaczarek sie wykupi z klubu? Sama Unia byla zdziwiona.Co do kibicowania. Jesli Polacy walcza w Gp to podstawa kazdego kibica jest kibicowac naszym.W Gorzowie POKAZALI ZE MOZNA NA MEMORIALE JANCARZA...DUDEK Z FALUBAZU UPADL I BILI BRAWA mozna oczywiscie mozna.ale znajda sie debiiilee i kozaki itd...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Merkava mk IV

To ze na Jancarzu bija brawa w innych imprezach to nie nowosc,Patryk wyjatkowo bardzo lubiany,bilo sie brawa Jarkowi gdy wygrywal,PePecie gdy walczyl w DMS(sam wtedy krzyczalem dawaj PePe),jakos dla mnie to normalne ze wrog to wrog(chodzi o kluby)ale w innych imprezach sie wylanczam(wylanczamy)i bronimy wlasnych barw,oczywiscie kibicuje tez innym zawodnukom klubowym ale to akurat bardziej zawily system:P
A i ps.Pawliccy obaj sa zawsze dobrze witani:D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan-RSKZ

W zeszłym sezonie co mecz ktoś się ze mną kłócił,że przegramy na mA i jak było?Falubaz był pewny finału,jak się skończyło?Gdzieś mam GP i resztę,dla mnie liczy się LIGA LIGA LIGA .Jesteś zwykłym chamem ,typowe dla leszczyńskich wiosek.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Nadal mamy mocnego juniora i lepszego drugiego juniora niż rok temu.Owszem Kaczmarek to nie Przedpełski,ale u innych drużyn tez jest problem z juniorami.Poza tym za dziurę Gomolskiego,wchodzi klasę lepszy Paweł.

| Odpowiedz
blokuj
SzadolCapone

no my za to lepszych seniowo, bo Pawlicki czy Iversen wygladaja niebo lepiej niz w poprzednich rozgrywkach.Zmarzlik to pewniak, KK slabiej i Vacul moze pojechac roznie, ale na pewno nie tak zenujaco jak robil to Jensen.Faworytem jestescie wy ale remis by mnie usatysfakcjonowal

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
SzadolCapone

ja wiem, ze nam MA nie lezy, wiec sie nie zdziwie jak przegram.Po prostu licze na dobre widowisko i mecz rozstrzygajacy sie w ostatnich biegach

| Odpowiedz
blokuj
Unia_Leszno

Zrozumiales ogóle ten przekaz? Chyba nie.zanim cos napiszesz przeczytaj bo wydaje mi sie ze mam racje co do swojego komentarza.chyba ze ty masz zaslone dymna kochasz Holdera w barwach Stali..

| Odpowiedz
blokuj
Unia_Leszno

Trol to.wasze torunskie motto .mi blachara tez piasala ze trol? Wiesz wogole z jakiej bajki Trol pochodzi? Co wy macie ze kazdego kibica poza Toruniem nazywacie TROLEM? Rydyk wam Kazal?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Merkava mk IV

Daj na luz,Holder to u nich obecnie swietosc podobna do Ojca Rydzyka,Grega to obecnie szykuja do swiecenia a jesli sam ojciec bedzie poblazliwy to moze i MJJ poblogoslawi a na reszte i juz nie da ryspendy:P

| Odpowiedz
blokuj
Asfodel - nie karmię trolli

Mylisz sie. Ja slowa trolll nie naduzywam. Czytam twoje wpisy i tylko dzieki ich wymowie zakwalifikowalem cie do tej kategorii. A co do etymologii slowa troll to nie brnij bo polegniesz z kretesem. Jesli dla ciebie bajki i mitologia to tozsame definicje, to sam widzisz ze nie mamy o czym dyskutowac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.