Wątek dotyczący artykułu

Michał Probierz rzuca poważne oskarżenie: W ekstraklasie pomaga się Legii Warszawa!

Ważne, żeby było sprawiedliwie. Legia jest topowym klubem, a i tak minimalnie się jej pomaga. To jest przykre - mówi Michał Probierz przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej.

przeczytaj cały artykuł


Uzi 1985

Cytując Malarza:" Czy naprawde wszyscy w tej lidze maja kompleks Legii?!" :) Tyle w temacie. Probierz znów dużo gada. Były już gratulacje dla Lecha i Lechii, teraz skupia się na Legii, która ich goni. Wie, że mistrzostwa i tak nie zdobędą i tak gada o wszystkich innych, żeby odwrócić uwagę od swojej drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Łukasz Mika

ANKIETA piłkarzy ekstraklasy. Pytanie komu sędziowie sprzyjają w lidze odpowiedz 86 procent głosów Legia te brakujace 14 procent to byli i wypożyczeni gracze legii i pewnie Ci którzy marza o legii pozostali gracze napisali prawde w ankiecie kanty i tyle. Chciałbym aby legia choc raz przegrała mecz z metrowego spalonego i z metrowego dosrodkowania z za lini koncowej to pogadamy wtedy o sprawiedliwosci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.