Wątek dotyczący artykułu

Michał Probierz rzuca poważne oskarżenie: W ekstraklasie pomaga się Legii Warszawa!

Ważne, żeby było sprawiedliwie. Legia jest topowym klubem, a i tak minimalnie się jej pomaga. To jest przykre - mówi Michał Probierz przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej.

przeczytaj cały artykuł

Maciej Bielski

Drużyny mogą "uczciwie" rywalizować w ekstraklasie a "legła" i tak ma już wszystko zaklepane przy zielonym stoliku... Jestem ciekaw czy tak by było gdyby w zeszłym roku nie zagrała w Lm???Kasa robi swoje!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Martainn

I bardzo dobrze. Bo ta "Legła" jako jedyna nie przynosi wstydu w Europie i zdobywa więcej punktów do rankingu sama niż cała reszta razem wzięta. Po co taka Jagiellonia gra o mistrzostwo? Żebym potem Probierz marudził, że puchary to pocałunek śmierci i odpadali zaraz na początku batalii? Po co te kluby w ogóle startują w pucharach skoro to dla nich taki problem. A potem Kazachstan, czy inna Islandia i oklep od pół-amatorów. Ale wiadomo. Lepiej tworzyć mity, że Legii się pomaga. Tylko potem przychodzą puchary i bez Legii oklep od każdego. W lidze to chociaż usprawiedliwienie, że Legia, sędziowie i zielony stolik. W pucharach tego nie ma i jakoś też grać nie potraficie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Chłopie masz u mnie browara ! A wracając do tematu, to szkoda odpowiadać na słowa Probierza. Zresztą takich jak on, to w naszej lidze jest zdecydowanie więcej. A najwięcej, to w Poznaniu. Teraz powyłaźili z norek i szczekają, bo Probierz powiedział coś po ich myśli. Ale tydz temu po meczu Lech - Legia to gdzie byli ? Pochowali się po swoich norkach, jak zwykle nie mając nic do powiedzenia.
A co do Probierza i reszty tych elit, to mam jedną radę.... Jeszcze trochę cierpliwości i w europie już będziecie mogli bez przeszkód pokazać swoje możliwości, grając w pierwszych rundach przeciwko malarzom, nauczycielom, bankierom i strażakom !! Tam już nikt nie będzie wam w niczym przeszkadzał. Jeszcze trochę.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
mgr inż. Uthar

Jaga odpadła po Arisie Saloniki z sędziowaniem ala PSG Barcelona ;), i np omonią Nikozja, ale fakt jedyny klub, który ma szanse w Europie z Ligi Polskiej to Legia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Modafi

Ta cała Jaga kilka razy grała już w pucharach i co ? A no wielkie gó*** ! Dużo szczekają i tyle w temacie. A co do Legii, to sam ich krytykuje jeśli jest za co (zerknij na relację z wczorajszego meczu) Ale powiem Ci kolego, i tak szczerze ;) To te wasze płacze, spiski, zwalanie wszystko na sędziowanie (że pomagają Legii oczywiscie) i na PZPN to przypominają mi jedno, wiesz kogo ? Wypisz, wymaluj...... Macierewicza !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
mgr inż. Uthar

Dokładnie 3. Z Arisem saloniki przegrali po wątpliwym karnym. Z Omonią Nikozja bez ujmy zagrali, z Isztyrem Polwodyr nie powinni przegrać, ale to chyba wtedy też o mało z ligi nie spadli. Dla mnie najdobitniejszym przykładem pomocy Legi jest rok 2015, Frankowski wycięty przez Ondreja Dude brak karnego, nabita ręka karny w ostatniej minucie dla Legii. Można polemizować z tamtym meczem jedni będą oceniać tak cała reszta inaczej. Dla mnie najgorsze jest podejście was kibiców Legi z wyższością na innych kibiców. Nie okłamujmy się, macie największy budżet ale nikt nie musi wam pomagać jak w 1 meczu tego sezonu Marciniak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Modafi

@Uthar za przeproszeniem, ale co Ty pitolisz ? Troszkę czasu już mnie znasz (jako kibica Legii) i dlaczego piszesz bzdety typu "Dla mnie najgorsze jest podejście WAS kibiców Legi z wyższością na innych kibiców" Was to znaczy, że ja też maczam w tym palce ? Wiesz, nic do Ciebie nie mam, ale strasznie nie lubię, jak ktoś przekłamuje rzeczywistość. Nie wiem, jak chcesz się dalej w to bawić, to ok, ale to już Twój problem.
No i na koniec, możecie sobie do woli pisać, że Legii wszyscy pomagają, a Wy zawsze jesteście pokrzywdzeni. Ale i tak nie zmienicie (raczej nie zakłamiecie tego) że HONOR naszej i tak kiepskiej ligi w ostatnich latach ratuje nie kto inny jak LEGIA WARSZAWA. Gdyby nie ona, i mielibyśmy liczyć tylko na tą resztę płaczków (bo w tym są i Ty zresztą też najlepsi) to wiesz co ? Naszą ligę w rankingu krajowym wyprzedziłoby nawet takie państwo jak San Escobar. Tak, dokładnie tyle znaczycie, z tym waszym wiecznym płaczem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
mgr inż. Uthar

Heh, ogólnie 90% kibiców Legii się wywyższa. Moja rodzina ma uprzedzenia z powodu "powołań" w czasie komuny. Na Priv mogę napisać więcej. Tak Legia jest najlepsza bo pompuje się w nią kase i fakt tylko Legia ostatnio gra/robi coś w Europie nawet jak nie zdobywa punktu w grupie LE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Modafi

Na pierdoły nie mam czasu. Jak jesteś taki obryty, to napisz dlaczego Lech gra na licencji Amici. To też jest ciekawe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
mgr inż. Uthar

Lechowi też nie kibicuje. Za kupowanie meczy bodajże. Wiesz świat nie kończy się na wojnie Lech/Legia. Obryty nie obryty, wystarczy, że to czego wypierają się Legioniści było faktem za komuny mieli prawo "powoływać" .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PiKey

Daruj sobie już te pierdoły o tej licencji. Myślałem, że kibice na Twoim poziomie takich argumentów się nie chwytają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Arkady 241

Witaj modaf ;) Legia ma w Polsce największy budżet i stąd ma bardzo dobrą kadrę, śmiem twierdzić że na papierze kadrowo Legia wygląda najlepiej w Polsce (zaraz później jest Lech), co do słów Probierza to nie wypowiem się bo meczów ekstraklasy prawie nie oglądam, tylko swoją drużynę mam w Ekstraklasie ale na pewno to nie jest ani Lech ani Legia :D
Fajnie by było gdyby Jaga zdobyła ten tytuł, żeby nie było hegemonii w polskiej lidze (prywatnie bardzo ją lubię :D) a co do pucharów... w tym sezonie tylko Zagłębie walczyło na serio (chodzi o kwalifikacje do LE), wszystkie inne drużyny poddały się bo "nie chciało" im się grać. Takie zachowanie jest chamskie/bez honoru, co by nie mówić, nie lubię może Legii, ale muszę przyznać że w pucharach zawsze walczy, a przynajmniej się stara, i to jedyny klub z polskiej ligi obok Wisły który Europejskie Puchary bierze na serio a nie... wyjeżdżamy na dwa sparingi dostajemy oklep i skupiamy się na ekstraklasie. Tutaj jest potrzebna jakaś reforma, u nas się gra aby grać i dostać pensje zamiast walczyć o najwyższe cele.
PS. Jagiellonia niestety trochę wygląda jak drużyna jednego zawodnika, Cracovia jest niewygodna ale powinni ją pyknąć u siebie a nie tylko zremisować i o ile się nie mylę grali bez Vassilyeva...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.