Dyskusja

Ƭαɱαɍα

przejdź na stronę użytkownika

Pottermaniack

Mi się pomieszało? Myślałem, że pisząc "Paweł i Madzia" będzie oczywiste o kogo chodzi, a już na pewno, że chodzi o inne osoby od tych wymienionych w poprzednim komentarzu. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Hej, Kotko Miła, dzięki :) ! Fajna rzecz i znów nie znałem :) Oczywiście do poziomu PG nie sięga, no ale ciekaw jestem, co sięga??? Kurczę, po tym strzale w dziesiątkę z PG mam nadzieję, że coś tej kategorii jeszcze odkryjesz :) Ten repertuar PG jest np kapitalny jako kołysanki przed snem albo i zamiast snu ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ƭαɱαɍα

Takie perełki jak PG nie trafiają się codziennie :)
Kiedyś kolezanka podesłała mi linki do utworów polskiego zespołu Bokka i to zainspirowało mnie żeby poszukać czegoś w tym stylu. Znalazłam The XX i powiem Ci ,że też jest coś fajnego do posłuchania przed snem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

Niezłe, muszę posłuchać jeszcze jakichś innych kawałków tej grupy :) brakuje mi jednak trochę "molowych dysonansów"... Ale dzięki za próbkę ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Ƭαɱαɍα

Tomeczku, jestem w trakcie przygotowywania się do wyjścia do pracy i dlatego odpowiadziałam lakonicznie :)
...Ale jak masz mi tu marudzić, to odpowiem w dwóch zdaniach. Teledysk rewelacyjny i chyba dlatego nagodzony Gammy ;)
Ten singiel faktycznie był rewelacyjny......W warstwie wizualnej Jej wszystkie clipy są superowe.......ale ogólnie nie jestem wielbicielką Bjork i nie potrafię powiedzieć dlaczego :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

To był taki teścik, ja też jakoś nie mogę się przekonać do twórczości Björk z ostatnich dekad, tak że nie jesteś osamotniona w swojej ocenie :)
życzę miłej nocki :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

A zobacz to, czy Ci ten kierunek bardziej przypadnie do gustu? A może i tak to znasz i lubisz? Jakoś postanowiłem się odwdzięczyć za tego PG i testuję trochę to i tamto ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Ciężko Cię zaskoczyć, ale to jeszcze bardziej mnie dopinguje, by coś nowego da Ciebie znaleźć, może kiedyś tam mi się uda ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Czyli nie mam szans raczej, skoro wszystko znasz? :P
---> a edit: jednak czekasz na coś, czego być może nie znasz, no zobaczymy ... ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

THANKS za ten vid! Na pewno znajdę, a w międzyczasie przesyłam to, w końcu Radiohead pracowali nad tym majstersztykiem z ich nowego albumu całą dekadę ;) Nie czuj się wiedźmą ;D

| Odpowiedz
blokuj
Ƭαɱαɍα

Jak czytam spalić wiedźmę to zaraz na myśl przychodzi mi moja koleżanka. Mąż mojej kuzynki zawsze tak na nią mówił :)
...Oczywiście wiesz, że ten vidzik już dawno był prezentowany na V...:D ..Fajne :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Oczywiście ... Grunt, że Ty go mi nie zapodawałaś, to już i tak dobrze wobec mojej szybko postępującej sklerozy ---> ciesz się, że jeszcze ostatkami jarzę, kim jesteś ;D ;D
---> a na poważnie, to muzyka boska tak czy owak, absolutny pięciogwiazdkowiec, przynajmniej dla mnie :)

| Odpowiedz
blokuj
Ƭαɱαɍα

Grunt, że Ty go mi nie zapodawałaś

Nie zapodawałam, bo wczesniej wkleiłam inny standarcik .....a w zasadzie nie wklejam dwóch klipów tego samego zespołu :)

....ale obiecuję, że już nie będę się wiecej przechwalała :D
Obejrzałam sobie dzisiaj Goffina i Djoko.....Dawid dzięki mojemu dopingowi wygrał, chociaż Nowak mocno się stawiał ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No tak, stary dobry Creep, zobacz jak Thom się postarzał na najnowszych vidach, chyba nocami nie śpi ;) nie patrzyłem na tenis, ale Sztuttgatt zamierzam sobie pooglądać :)
PS:Pierwsze słyszę o takich obostrzeniach co do zespołów, to chyba wstawiłaś 80% swoich vidów zapominając o tej dziwnej zasadzie ;D ;D
>>> Dziwny jest ten Świat! ;P

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No widzisz, na mnie zawsze możesz liczyć, nawet jeśli skleroza i Alzheimer czasami mi już dokuczają, ale w moim wieku... ;D ;D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.