Wątek dotyczący artykułu

W meczu o brązowy medal Asseco Resovia po raz ostatni pod wodzą Andrzeja Kowala?

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów mieli w sezonie 2016/2017 walczyć o mistrzostwo Polski, a tymczasem mogą zakończyć rozgrywki bez medalu. Wszystko wskazuje więc na to, że po zakończeniu sezonu z klubem rozstanie się trener Andrzej Kowal.

przeczytaj cały artykuł


Boguś L.

Po pierwsze to nie wina trenera, że zawodnikom nie brakuje w klubie ptasiego mleczka, dlatego nie chce im się zapieprzać. Kowal jako jeden z niewielu trenerów dotarł do finału LM. Pokażcie mi kto jeszcze osiągnął taki sukces w ostatnich latach. Byli cudotwórcy z zagranicy i co? Nic nie ugrali. Dlatego trenerowi należy się szacunek za lata pracy, bo za darmo tego nie dostał. Pracował w Sovii kilkanaście lat, a Sovia przez cały czas była w czołówce krajowej. Jakim cudem, z tak słabym trenerem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cadi

Boguś.Skoro tak punktujesz osiągnięcia Kowala ,to warto zastanowic się co Kowal osiągnąłby z budżetem Radomia , czy Kielc.To ,że ktoś widzi trochę szarych kolorów ,a nie tylko różowe ,wcale nie oznacza ,że jest totalnym hejterem.Nie można zabierac Kowalowi tego co osiągnął ,ale nie oznacza to ,że jest nie do ruszenia i nikt nie może go krytykowac, bo to co Resovia gra od 2 lat raczej na ochy i achy nie zasługuje ,szczególnie jak zapłacisz 5 stówek za karnet i oglądasz .....no właśnie co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Boguś L.

W ten sposób można też pytać o Fefe, Antigę, chociaż ten akurat będzie miał okazję pokazać co potrafi w Warszawie. Co do Kowala, to nie mówię, że trzeba mu budować ołtarzyki za te sukcesy, ale ton wypowiedzi niektórych osób jest żenujący. Jakby nie patrzeć, to m.in. dzięki Kowalowi mamy 3 drużyny w LM, bo samograjów w Resovii nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.