Wątek dotyczący artykułu

Zatrzymano podejrzanego ws. zamachu na autokar Borussii Dortmund

Niemieckie media informują, że tamtejsza policja zatrzymała podejrzanego o wzięcie udziału w zamachu na autokar piłkarzy Borussii, do którego doszło 11 kwietnia w Dortmundzie.

przeczytaj cały artykuł

obIONE

Jeżeli już kupił akcje to ewentualny spadek ceny spowodowałby u niego stratę>
Albo redaktor coś pokręcił tłumacząc artykuł albo sam wymyślił coś z kosmosu.
Chyba, że ja czegoś tu nie zrozumiałem. Może ktoś to wyjaśnić?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Ziomuś 30

jakby ci powiedzieć krótka sprzedaż nie do tego służy, artykuł się nie wczytuje więc nie wiem co jest w nim napisane, ale naprawdę nie wiem co gość musiałby zrobić żeby z krótkiej sprzedaży tyle zarobić. do tego typu rzeczy służą opcje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil Karpiński

Nie wiem czemu, ale ucięło link do artykułu. Wpisz w google "71 procent w jeden dzień" i otwórz artykuł z Money. Tam jest to wyjaśnione na przykładzie sytuacji, kiedy akcje KGHM spadły o niemal 14 procent. Od razu zaznaczam, że ja się na tym nie znam, czytam tylko, że istnieje taka możliwość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
grolo

Wpisując zbyt długie linki korzystaj z podpowiedzi pod okienkiem do wpisywania (wybierając odpowiednie kwadratowe nawiasy)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.