Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 7 - BLOG GŁÓWNY

Multi 7 - sezon 2017

Pół roku... Dokładnie tyle minęło od finału poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi. I dokładnie w dniu dzisiejszym wracamy my... czyli organizatorzy jedynego oficjalnego menedżera żużlowego na tym portalu. Wracamy, by obwieścić wszem i wobec zasady kolejnej edycji jednej z najbardziej popularnych rywalizacji (…)

przeczytaj cały artykuł

Pempuś - Poeta Lekkich Obyczajów

Witam Was w ten na przekór władzom polskiego żużla piękny i słoneczny dzień. Niestety, muszę trochę zmącić nasz niedzielny spokój. Czy to nie zabawne, że dwóch ludzi zakłada nowe konto specjalnie na ten typer? I że obu robi te same błędy przy podawaniu składu?
Jestem po rozmowie z Rafałem. Ten trochę boi się podjęcia zdecydowanych kroków, więc rolę człowieka od brudnej roboty przejąłem ja. Wnoszę o usunięcie z gry użytkowników eliszka1 i kwiotek1.
Ludzie wariują. Oszustwa w typerach to już chleb powszedni Próby nieuczciwej gry w typerze Penhala dało się jeszcze usprawiedliwić tym, że ma on specyficzną pulę nagród (Alkoholizm to straszna choroba!), ale M7? Przecież jedyną nagrodą jest tu szacunek innych uczestników, który gówno Ci da na multikoncie. Nie chcę wysnuwać podejrzeń, ale większość z nas to dorośli faceci. Chce się Wam w coś takiego bawić?
Oczywiście, mogę się mylić. Użytkowników Eliszka1 i Kwiotek proszę o zweryfikowanie się poprzez napisanie wiadomosci na facebooku użytkownikowi Multi Multi. Wtedy zwracam honor i zapraszam do zabawy.
Oczywiście nie ma to być konto bez zdjęcia założone dwie godziny temu :D
Pozdrawiam normalnych i życzę miłego popołudnia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Przemek Wrz

Po analizie konta Kwiotek jestem przeciw usuwaniu tej osoby.
Konto ma kilka lat, kiedyś nawet zamieszczała ta osoba dłuższe komentarze, nazwy konta nie zmieniając.
Jestem od początku za brakiem w grze użytkownika Eliszka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kwiotek1

Pomylić się każdy może, tym bardziej, że pomyłka działa na moją niekorzyść, a pana Pempusia pragnę poinformować, że jedno i to samo konto mam od początku występowania na SF,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.