Wątek dotyczący artykułu

Można pomóc Tomaszowi Gollobowi! Rusza akcja #MistrzJestJeden

W związku z niedzielnym wypadkiem Tomasza Golloba GKM Grudziądz uruchomił akcję #MistrzJestJeden. - Pomóc może każdy - informują działacze, którzy liczą na wsparcie kibiców z całego kraju i nie tylko.

przeczytaj cały artykuł

Canis

Hahah ile lat był rankingach dla najlepiej zarabiających sportowców w Polsce. ??? A niech was dymają jak glupi jesteście

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lejonen Gislaved

Gdzie tu dymanie? To inicjatywa prywatna (adresatem jest osoba prywatna) a przede wszystkim DOBROWOLNA. Jeśli chcę bo np. lubię pomagać, mam za dużo pieniędzy, albo uznam że Tomasz Gollob coś mi w życiu dał, to pomogę i się dorzucę symbolicznie.
Nie chcę to nie płacę. A na 500- czy inną hołotę płacę choć nie chcę, bo jestem dymany przez komuchów przy każdej okazji i nie ma to wiele wspólnego z tym czy ktoś jest głupi czy wie że jest dymany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.