Wątek dotyczący artykułu

Niemcy zbojkotują Puchar Konfederacji? Są wściekli na decyzję Władimira Putina

Niemcy mogą zbojkotować tegoroczny Puchar Konfederacji, który odbędzie się w Rosji. Do tego namawia "Bild" - gazeta jest oburzona decyzją prezydenta Władimira Putina, który miał zakazać zagranicznym dziennikarzom pisania na tematy pozasportowe.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
omniscient

Bo Rosja nie zabija w Gruzji, na Ukrainie i w Syrii... Poza tym jakoś nie słyszę żeby Afganistan, Irak czy Pakistan zdecydowanie kazał Amerykanom opuścić ich tereny. A w Syrii władza morduje z Rosjanami wszystkich więc nie jest godna sprawowania władzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Widzę Myszy

Bo gówno wiesz ziomuś.
Vietnam sprawdź drugi incydent (podpowiem ci, że drugiego nigdy nie było) https://en.wikipedia.o...n_incident
Sprawdź co to jest i jak używany był Agent Orange.
Sprawdź jak bardzo szkodliwy był Depleted Uranium i ile go amerykanie zużyli w Iraku. Powiem ci tylko tyle, że do teraz rodzą się w Bagdadzie dzieci z dwiema głowami... itp.
Spytaj się Pakistańczyka czy wie co to UAV Predator.
USA to takie samo zło jak Ruscy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omniscient

Wiesz skąd poznać który kraj jest zły? Pojedź do niego i publicznie krytykuj władze. Zły kraj jest ten co cię zamknie w więzieniu lub deportuje z zakazem powrotu. Ziomuś...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Widzę Myszy

Człowieku ty nie wiesz z kim rozmawiasz. Ty myślisz, że ja w tych krajach nie byłem? Nie byłem we wszystkich ale ide o zakład, że ty nie byłeś w żadnym z nich a powtarzasz co ci TVN mówi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
omniscient

Sugerowanie komuś że kieruję się tylko tvn-em świadczy o tobie jako o zwykłym pisiorze. Ja oglądam różne stacje (tvpis czasem też) i przeglądam multum różnych portali informacyjnych. Wiem co niektóre państwa mają za uszami ale wystarczy zobaczyć układ sił i wzajemne relacje żeby wiedzieć które państwa są izolowane ze względu na swoje rządy. Trzeba być ślepym żeby uważać że USA są takim samym złem jak Rosja. Przykład chociażby z dzisiaj. Żeby dostać akredytację dziennikarską na przyszłoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej trzeba podpisać umowę w której jest paragraf cenzurujący treść informacji przekazywanych poza Rosję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Komentarz usunięty
omniscient

Po pierwsze słowo ,,lewak, lewackie'' stworzył Lenin by określić wszystko to co niebolszewickie. Gratuluję kontynuacji bolszewickiej mentalności. Po drugie, łatwo jest wypominać Amerykanom bomby atomowe bo jest wszystko udokumentowane. Gorzej jest wypominać milionów zabitych z głodu Ukraińców w czasach bolszewickich i setki tysięcy zesłanych do łagrów Rosjan przez paniczny strach Stalina. Poczytaj, dokształć się. A zrzucenie bomb nie miało ocalić wielu ludzi, tylko wielu Amerykanów, oraz miało zakończyć mnożenie kosztów wojny. I przy okazji innych odstraszyć. Ameryka ma źłe momenty w historii. Rosja ma złą historię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.