Wątek dotyczący artykułu

Jurek Owsiak chce pomóc Tomaszowi Gollobowi. "Jeśli będzie potrzeba, jesteśmy w pogotowiu"

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w specjalnym filmiku adresowanym do Tomasza Golloba przekazał osobiste pozdrowienia i zapewnił o pomocy ze strony swojej fundacji. - Jesteśmy w pogotowiu - powiedział Jerzy Owsiak.

przeczytaj cały artykuł


Rozpierducha

Nakradł, nakradł, rozpowszechnił 'róbta co chceta' a teraz pomaga. A jak kilka lat temu matka z dzieckiem chorym na nerki prosiła o pomoc to powiedział że to tylko na małe dzieci i niemowlęta. Resortowy cwaniaczek nadal na topie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pierniczony

W całej Polsce w szpitalach jest sprzet specjalistyczny ,chocby nawet łóżka z WOŚP.Przeslij mi artykuł z tego zdarzenia.Nawet jeśli bierze cos kasy z tego -to co źle???? Polska w UE a służba zdrowia zacofana-jeden człowiek i jego fundacja -oraz pieniądze oczywiście od nas podatników kupiły sprzet ktory pomaga-i jest dostępny za darmo .Ten człowiek to jest wzór do naśladowania

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

A co Ty zrobiłeś dla innych Rozpierducha? Umiesz tylko powtarzać kłamstwa wyssane z palca. PiSlandia nie raz szukała uchybień w fundacji i nic nie znaleźli. Obrzydliwe jest powtarzanie kłamstw i frazesów innych. Szkoda, że fundacja takich jak ty nie odda do sądu, tam nauczyłbyś się odpowiedzialności za własne słowa. Brzydzę mnie tacy ludzie jak Ty nic nie robią, w porównaniu z Jurkiem Owsiakiem jesteś NIKIM ale oplueac go to potrafisz bo nic innego w życiu ci nie wyszło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.