Wątek dotyczący artykułu

Energa AZS - Pogoń Baltica. Derby dla wicemistrzyń Polski. Fenomenalna Adrianna Płaczek

Energa AZS Koszalin nie zdołała podtrzymać dobrej passy z Elbląga. W 5. spotkaniu grupy mistrzowskiej PGNiG Superligi musiała uznać wyższość szczecińskiej Pogoni Baltica (16:30). Kolejne fenomenalne zawody zaliczyła Adrianna Płaczek.

przeczytaj cały artykuł

vrc

A ja tam nie mam pretensji do sędziów.
Słabi jak inni i jak zawsze.
Bardziej mam pretensje do "fachowców" od transferów i brak wyrownanego skladu oraz za rozmontowanie w 2 lata dobrego zespołu z dobrymi skrzydlowymi.
Moistad siedzi na trybunach zamiast działać w klubie chociaż ma większe pojęcie i znajomości niż wszyscy w tym klubiku.
Pani Unijat jest zdolna ale to dalej dla mnie ktoś to powinien uczyć się od bardziej doświadczonego trenera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

Czekaj, bo ja za Tobą nie nadążam. Jak są zwycięstwa to wynosisz wszystkich pod niebiosa i potrzebujesz paru wzmocnień. Jak jest w dooopę to zaczynasz lament. Która wersja jest poprawna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JaMajka

I to jest właśnie fanatyzm mylnie interpretowany z kibicowaniem. Jak zawieje tak pisze. Jeszcze tylko brakuje przypowieści o węgierskiej lidze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
vrc

Problem macie Panowie czy tam Panie bo zatrzymaliscie się na polskiej slabiutkiej lidze.
Poszerzcie horyzonty bo ciężko dyskutować z kimś kto nie ma o czymś pojęcia.
Was rajcuje polskie bagienko a mnie konkretne granie na poziomie europejskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
vrc

Tak w Europie kibicuję Gyor
Sobota 16.00
Erd-Gyor M4 Sport - kanał odkodowany
Polecam obejrzeć, ocenić poziom ligi, organizację , ilosc kibicow na trybunach i porównać różnice.
Można wiele wywnioskować i przeniesc na polskie podwórko tylko niewielu się chcę to oglądać i zobaczyć jak to powinno wyglądać
Węgry to mały kraj z madrymi ludźmi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.