Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: lanie w Skopje. Vardar w Final Four

Arpad Sterbik, zanim w 2018 roku skończy karierę, może dołożyć do kolekcji kolejne zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Golkiper poprowadził Vardar Skopje do pierwszego w historii awansu do Final Four Ligi Mistrzów. Flensburg w rewanżu nie istniał (35:27).

przeczytaj cały artykuł

z Tumskiego Wzgórza

Co ten Cindrić gra w ostatnich miesiącach to się w głowie nie mieści. O wiele bardziej wolę oglądać jego grę jako środkowego z prawdziwego zdarzenia niż Domagoja, który jest takim trochę fałszywym playmakerem.
Flensburg totalnie nie trafił z formą na ten dwumecz, a tak katastrofalnej bramki to u nich jeszcze nigdy nie widziałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Cały zespół świeży... mimo wszystko najlepszym środkowym jest Aron obecnie.Potem Duvnjak,Simonet,Cindrić,Karacić,Karabatic,Canellas,Zorman,Bombac(kolejność przypadkowa).Różnic duzych nie ma między nimi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Z tym Bombacem to popłynąłeś. W poprzednim sezonie, w Picku to faktycznie był top5, ale ten sezon to jest zjazd Deana. Na tej liście to Zorman też wygląda przeciętnie (mowa o sezonie 2016/2017). Ja bym tu spokojnie dał Mahe czy nawet Gottfriedssona, w końcu mowa o liderze Bundesligi. Ok, przerżnęli z Vardarem, ale to wciąż mega mocny team.
A do środkowych, których podziwiam dochodzi jeszcze Entrerrios, może skuteczność przeciętna, ale to jest magik tej klasy co Zorman.

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Dla mnie "Kętę Mae" grający we Flensburgu to nie jest ten sam gracz co w Hamburgu. W dodatku po turnieju we Francji zdarza mu się gwiazdorzyć. Nie jestem przekonany czy poradzi sobie u naszych braci Madziarów.
Wracając jeszcze do wczorajszego meczu, Tkaczyk zwrócił uwagę na fakt, że w obu drużynach praktycznie wcale nie ma Niemców i Macedończyków, a pod nieobecność Glandorfa cała 7-ka Flens to stranieri. To tak odnośnie tych zarzutów często kierowanych w stronę Wisły.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.