Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak wstrząśnięty sytuacją Golloba. "Nie wierzę, że mógłby się poddać"

Trener Marek Cieślak, pod wodzą którego Tomasz Gollob czterokrotnie zdobywał złoto drużynowych MŚ na żużlu, jest wstrząśnięty jego wypadkiem. Wierzy jednak, że utytułowany żużlowiec nie podda się i zdoła jeszcze stanąć na nogi.

przeczytaj cały artykuł

FC

Dziwne bo po wypadku Warda powiedział ze taki jest zuzel i takie wypadki sie zdarzają, a tu tak emocjonalnie podchodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rafał Tucki

Darcy ?
jeden z największych talentów ostatnich lat. 2 krotny mistrz świata juniorów, nic nie osiągnął ? wygrał rundę GP, nic nie osiągnął ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Widzę Myszy

MŚJ to słabe osiągnięcie. Sprawdź przeciw jakim ogórkom jeździł. To już Zmarzlik miał trudniej, a też jechał przeciwko cieniasom. Wychodzi na to, że ten twój "Miszcz" wygrał rundę GP. Taki Chris Harris również wygrywał rundę GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Widzę Myszy

Lol. Co to ma wspólnego z OSIĄGNIĘCIAMI?!

Ja nigdzie nie powiedziałem, że Ward był kiepskim żużlowcem. Powiedziałem tylko, że nic nie osiągnął.

| Odpowiedz
blokuj
Rafał Tucki

Kogo obchodzi jakiś zagraniczny najemnik, który w dodatku nic nigdy nie osiągnął? Tu mówimy o POLAKU i Mistrzu Świata.

skoro tak piszesz to co masz na myśli ? albo był dobry albo nie był. w wieku 23 lat 2 krotny IMŚJ pierwszy tytuł zdobył jako najmłodszy w historii ! potem obronił tytuł, jak wiesz po przejściu w wiek seniora roczna karencja, więc kiedy miał zostać mistrzem seniorów? piszesz o kims "miszcz" wiec co chciales powiedziec ??
owszem, niektorzy zuzlowcy zostawali IMŚJ i potem nic, ale Ward zdobył tytuł 2 razy nie przypadkowo, poza tym, Ty chyba nigdy nie oglądałeś tego zawodnika :) pooglądaj i napisz potem "miszcz"

:))

| Odpowiedz
blokuj
Widzę Myszy

Napisałem "miszcz" bo żadnym mistrzem nie był (w każdym razie nie jako dojrzały zawodnik, a IMŚJ dla mnie nie znaczą nic bo tam żużlowcy jadą przeciwko ogórkom pokroju Kurz itp.). Pisząc "Kogo obchodzi jakiś zagraniczny najemnik, który w dodatku nic nigdy nie osiągnął? Tu mówimy o POLAKU i Mistrzu Świata" miałem dokładnie to na myśli. Nie ma tu słowa o tym czy Ward był dobry czy kiepski.
Ty chyba po polsku nie rozumiesz?

| Odpowiedz
blokuj
Rafał Tucki

skoro wymieniam z Tobą te posty, to jak stwierdziłeś, że nikogo nie obchodzi Darcy Ward, mnie obchodzi Darcy Ward, więc jest minimum 1 osoba. Szkoda, że nie umiesz docenić klasy tego bardzo młodego zawodnika. Skoro napisałeś "miszcz" to zrozum Ty Polski język, napiszę raz jeszcze że traktujesz go jak leszcza, bo nic nie osiągnął i przeciętniaka, bo przecież IMŚJ to łatwa bajka :) Człowieku Ward złamał kręgosłup, to co potrafił zrobić na motocyklu, w ostatnim latach nikogo takiego nie było ! A worek medali nie zawsze się liczy, Gollob choć król speedwaya mistrzem został tylko raz i liczba medali to Twoja miara ?
a po czym poznać klasę "miszcza" ? Lee Adams przecież też nic wielkiego nie osiągnął indywidualnie a zakończył karierę prawie 20 lat później niż Ward.

| Odpowiedz
blokuj
Widzę Myszy

To kogo obchodzi Ward było odpowiedzią na atak na Cieślaka, który bardziej interesuje się zdrowiem polskiego mistrza niż zdrowiem jakiegoś zagraniczniaka, który w speedwayu nie zdobył nic, a w porównaniu z Gollob em to nie ma nawet o czym mówić.
"Polski" jako przymiotnik piszemy małą literą. Na przykład "język polski". Czyli jednak to ty masz spore trudności z rodzimym językiem. To już mamy ustalone.
Teraz:
Gollob był Mistrzem, a Ward nie i to że połamał kręgosłup nic nie zmienia. Lee Adams również nie był mistrzem świata ale zdobył wiele innych nagród.

| Odpowiedz
blokuj
Rafał Tucki

Ward nie był mistrzem. Przecież Ty nie masz pojęcia o żużlu haha

Język Polski no i co ? na szczęście nie jestem w podstawówce i Pani od polskiego nie bedzie mnie poprawiac :)

| Odpowiedz
blokuj
Widzę Myszy

Oczywiście, że nie był. Dwukrotnie wygrał IMŚJ czyli turniej, który pokazuje kto POTENCJALNIE w przyszłości może coś osiągnąć. Oprócz tego nigdy nie był Mistrzem Świata indywidualnie ani drużynowo. Nigdy nie był Mistrzem własnego kraju. Nigdy nie był drużynowym mistrzem jakiejkolwiek ligi. Raz wygrał jedną z rund GP co łącznie z dwoma zwycięstwami wśród juniorów sprawia, że osiągnął ciut więcej niż Chris Harris.

| Odpowiedz
blokuj
Rafał Tucki

jak ktoś wygrywa GP to POTENCJALNIE warto zakontraktować tego zawodnika do Ligi. Aha i to jest tylko turniej, który o niczym nie świadczy i niczego nie wnosi, podobnie DMŚ, przecież to tylko turniej, a zwycięzcy POTENCJALNIE się udało być najlepszym albo tego dnia.

| Odpowiedz
blokuj
Widzę Myszy

Młotku. Mistrzostwa świata juniorów to pierdoła. Każdy ci to powie ze mistrzami świata juniorów Zmarzlikiem, Dudkiem czy np. Protasiewiczem na czele gdzie oni wszyscy mają prawdziwe SENIORSKIE osiągnięcia takie jak mistrzostwa kraju, drużynowe mistrzostwa świata.
Chris Harris w 2007 roku wygrał rundę GP w Cardiff (byłem tam osobiście). Rozumiem, że Bomber to wg ciebie niesamowity talent i prawdziwy "mistrz"?

| Odpowiedz
blokuj
Rafał Tucki

Ja Cię kolego nie przezywam. Jak możesz zestawić Harrisa i Warda ?
Ward zakończył karierę w wieku 22 lat ! Bomber ma 35 lat. Bomber wygrał GP mając 25 lat, teraz jest przeciętniakiem. Darcy wygrał GP w wieku 19 lat. Potem niczego nie osiągnął jak napisałeś, nie zdobywał medali bo odbiła mu sodówka do głowy, potrzebował czasu żeby zrozumieć, że sam talent nie wystarczy. Wrócił po rocznej karencji ! Przez ten czas ciężko trenował, wrócił miażdżąć rywali, docenić to potrafi Cegielski, (wkleiłem linka kilka postów niżej), który był czynnym zawodnikiem (a nie oglądał tylko GP z trybun) pooglądaj sobie na youtubie biegi z udziałem Warda, może jakąś kompilację jego najlepszych akcji, potem włącz Bombera i powiedz, że jest lepszy. Jeszcze raz 23 lata to kiedy miał coś osiągnąć, zdobyć medale ? Mówi Ci każdy znawca speedwaya Ward był największym talentem ostatnich lat i skoro gość po rocznej karencji wraca w takim stylu nie rozmieniłby się na drobne jak Twój bohater Bomber :) Ward to mistrz i tyle.
pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Widzę Myszy

Jeszcze raz 23 lata to kiedy miał coś osiągnąć, zdobyć medale ?

Czyli jednak zgadzasz się ze mną w tym, że nic nie osiągnął. Nie zdobył nic, żadnych medali. To jest FAKT i o tym mówię od początku. Nie mówię NIC o tym czy miał czy nie miał talentu. Mówię o tym, że NIC NIE ZDOBYŁ.

... Ward to mistrz i tyle.

I znowu swoje. WARD NIE ZDOBYŁ W ŻUŻLU (SENIORSKIM) ANI JEDNEGO TYTUŁU MISTRZOWSKIEGO WIĘC NIE JEST ŻADNYM MISTRZEM.

| Odpowiedz
blokuj
Rafał Tucki

nic nie osiągnął dalej swoje gadasz. Jak nic jak zdobył IMŚJ :) ale według Ciebie to nic. Adams mistrzem nie był, ale to też nie jest mistrz.
Od początku to Ty mówisz, że kogo obchodzi Ward najemnik :) no mnie obchodzi bo jeżdżąc na żużlu wykazywał się niebywałymi zdolnościami, których Twój Bomber nie ma :)

| Odpowiedz
blokuj
Widzę Myszy

Osiągnięcia Darcy Warda:
- DMŚ - Brak
- IMŚJ - 2 złote medale z zawodnikami pokroju: Jurica Pavlic, Patrick Hougård, Simon Gustafsson, Lewis Bridger czy Vjačeslavs Giruckis...
- IMŚ - Brak(wygrana jedna runda w Kopenhadze)
- IM Australii - Brak
- DM jakiejkolwiek ligi, w której jeździł - Brak

Co by było gdyby nie wypadek nie wiem i nie wnikam. Fakty są takie, że do wypadku osiągnął naprawdę niewiele jak na "mistrza".

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.