Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Szczakiel: Ciężka inauguracja Grand Prix. Boję się, że naszym będzie siedział Gollob w głowie

Jerzy Szczakiel, pierwszy żużlowy mistrz świata z Polski z 1973 roku, specjalnie dla nas opowiada o tegorocznym cyklu Grand Prix, przyszłości speedway'a i wypadku Tomasza Golloba. - To mną wstrząsnęło. Strasznie mi go szkoda - stwierdza Szczakiel.

przeczytaj cały artykuł

NIE UTRZYMUJE RYDZYKA JAK TORUŃ

"Tai Woffinden ?
Ma dwa tytuły, ale trochę mu brakuje do tego, żeby nazwać go gwiazdą.Mam zresztą do niego uraz, bo cztery lata temu strasznie przejechał Tomka Golloba w Grand Prix w Sztokholmie. To nie powinno się było zdarzyć." Buahahhahahahhahaha
Żałosne, bardzo żałosne, tak samo jak ta wymówka gdy ewentualnie komuś z naszych nie pójdzie, "bo mu Gollob siedział w głowie".
Spodziewałem się więcej po kimś takim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Oczywiście że ma rację Szczakiel Woffinden to żadna gwiazda to po prostu dobry zawodnik . A osobowością o której Szczakiel mówi mógł zostać Darcy Ward i zobaczymy jak to dalej będzie z Bartkiem Zmarzlikiem bo on też ma papiery na takiego gracza . Racją jest tez to że kiedyś bardziej ważyła technika jazdy i umiejetności dziś faktycznie sprzęt robi wiekszą różnice .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
NIE UTRZYMUJE RYDZYKA JAK TORUŃ

Dobry zawodnik ? Buahahhahahhahahahhahaha nie ośmieszaj się laiku.
Ale przejrzałem twoje posty i już wiem, dla ciebie gwiazdą jest zmarzlik, który nie ma tych "tylko 2 tytułów" na jego korzyść przemawia też to, że nie staranował Golloba tak jak Tajski, ba nawet jest jego idolem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
nowyswirus

Woffinden jest gwiada i to duzego formatu,choc za nim nie przepadam scisla czolowka dwa tytuly mistrza swiata to sa fakty a nie bzdety jakie tu niektorzy wypisuja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.