Wątek dotyczący artykułu

Hampel zaszedł kibicom w Lesznie za skórę. O tym transferze pamiętają do dziś

Przy okazji meczów Fogo Unii z Falubazem zawsze odżywa temat Jarosława Hampela. Fani w Lesznie nie zapomnieli zawodnikowi przenosin do Zielonej Góry. - Tym transferem zaszedł im za skórę - wspomina Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł


undisputed

Po raz kolejny Pan Krzystyniak pisze o głupotach. Są ludzie i ludziska. Zawodnika to nie obchodzi co kibice myślą. Skoro zmienił klub to zmienił i nikt nie ma prawa mu tego zabraniac. Piotr Świst jak odszedł z Gorzowa do Zielonej Góry to nazwali go zdrajca. Uważam że ci kibice co tak myślą mówią piszą to nie są prawdziwi kibice. To Banda niedorobionych małp i nic więcej. Zawodnik ma prawo zmienić miejsce pracy a kibice nie maja prawa mieć do niech pretensji. Każdy z nas nie raz zmieni miejsce pracy w Pogoni za lepszymi pieniędzmi i warunkami pracy, atmosfery itd.. Panie Krzystyniak mam nadzieję że Pan przeczyta mój wpis. Zajmujecie się pierdolami zamiast zadbać o to aby juniorzy polskich klubów mieli profesjonalne zaplecze sprzętowe , zadbać o to aby stadiony miały zadaszenie pełne a nie pisanie o czymś co tak naprawdę jest gowno warte. Jarek zdecydował się odejść i on ma dobrego prawo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko Bally

Gdzie w tekście jest słowo Krzystniaka o zabranianiu zmiany klubu? Krzystyniak broni Hampela, któremu kibice zarzucają, że wybrał większą kasę. " Fani podchodzą jednak do tego bardziej emocjonalnie niż sami zawodnicy. Dla nich kluby to przede wszystkim pracodawcy - zaznacza były żużlowiec i trener."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.