Dyskusja

truly.work Stal Gorzów PGG ROW Rybnik

Cash Broker Stal Gorzów - ROW Rybnik
30 kwietnia 2017, 19:00

51 : 39
Relacja

Włókniarzowy

Mam nadzieje ze Zagar ruszy, mam nadzieje że Madsen chociaż tak jak dzisiaj i że Ułamek u siebie zrobi swoje... a juniorzy no cóż, worynie do pięt nie dorastają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

A ja jestem zdania, że nie powinno być KSMu... jak kogoś stać to czemu mu robić problemy? Potem jak jakaś drużyna jest mocna to musi się pozbyć mocnego zawodnika i wstawić leszcza do składu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

To tylko pokazuje głupotę działaczy z Torunia. Taki Wrocek buduje skład z głową i mają sukcesy... może nie spektakularne, ale dwa lata temu wicemistrzostwo, a w zeszłym pierwsza czwórka. Choć to nie jest najbogatszy klub.

| Odpowiedz
blokuj
stanior

Łaguta na pewno zrobi duzo wiecej , Musielak to wiadomo przychodzi liga , presja i mentalnie jest słabiutki. Juz lepiej szumine co ma wywalone na wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stanior

Świetny występ Kacpra ale z tego co zauważyłem to niespecjalnie mu leży nasz tor, Fricke jak dobrze pamietam przyjedzie tam pierwszy raz to na takie wyniki wydaje mi sie nie ma co liczyć. Coś koło remisu jeśli oczywiscie Zagar ogarnie temat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rybnicki_Rekin

Od naszych polskich seniorów oczekuję tylko żeby w Rybniku przyzwoicie jeździli. Nie oszukujmy się, nie mamy ich za mocnych. Chociaż też liczę na jego lepsze wyniki, bo jak nie on to kto?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.