Wątek dotyczący artykułu

LM: Zenit Kazań po raz trzeci w złocie!

Po raz piąty w historii i trzeci z rzędu Zenit Kazań został klubowym mistrzem Europy. W finale Ligi Mistrzów w trzech setach pokonał gospodarzy turnieju Final Four, Sir Sicoma Colussi Perugia.

przeczytaj cały artykuł

megs

Bezsens, spodziewał się ktoś innego wyniku niż wygranie całego turnieju przez ZENIT? Bo ja nie. Dlatego nawet nie oglądałam turnieju. Jak dla mnie to powinien być osobny turniej BEZ UDZIAŁU ZENITU. Co to za przyjemność oglądać mecz skoro wiadomo kto wygra. Z takim składem to nie dziwota, że zdobywa się wszystkie możliwe tytuły ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz Szulowski

Czasem jak nie ma emocji to trzeba się delektować poziomem prezentowanym przez taki galaktyczny zespół w zamian :) Może to dla kogoś staje się nudne ale Zenit pisze historie i to samo w sobie też jest ciekawe. Każdy będzie wspominał tę galaktyczną drużynę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

W najbardziej wyrównanym secie to Siwożelez załatwił sprawę swoimi serwisami. No i dziś Butko był najlepszy w Kazaniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
megs

A ja doceniam ich poziom, bo niewatpliwie mają zespół galaktyczny. Chodzi mi o to, że ten zespół pod względem finansowym, a co za tym idzie personalnym jest nie do osiągnięcia przez inne zespoły. Co to za radość oglądać takie mecze? Teraz jest tak jak parafrazując popularne powiedzenie " grają wszyscy a i tak wygrywa ZENIT". Moim zdaniem zabija to ducha sportu siatkarskiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Olwap

No ale niestety tak to już jest w sporcie w obecnych czasach. A piłce nożnej jest inaczej? Cały czas prym wiodą 3-4 kluby i tylko wymieniają się między sobą tytułami. Nie ma jednego takiego dominatora jak Zenit bo piłka nożna jest nieporównywalnie bardziej popularna i bogatsza od siatkówki ale generalnie schemat jest ten sam. Biedniejsze kluby nie mają szans nawet jak w 1 sezonie stworzy się fajny team to zaraz zawodnicy są rozkupywani do najbogatszych klubów i tyle. Mówi się że pieniądze nie grają - ja uważam że jednak grają. Owszem, pieniądze nie są gwarantem sukcesu ale bez pieniędzy sukcesu na pewno nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.