Wątek dotyczący artykułu

Maksym Drabik wygrał finał Srebrnego Kasku. Bardzo zacięty turniej w Krośnie

Maksym Drabik okazał się najlepszy w poniedziałkowym finale Srebrnego Kasku. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a trzeci był Bartosz Smektała. Turniejowi w Krośnie towarzyszyły duże emocje.

przeczytaj cały artykuł

-ROMAN-

Brawo Dominik, brawo Bartosz:))
Gdzie są te toruńskie szoguny które pisały że Leszno oddało Wellowi najlepszego juniora. Rura zmiękła?:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-ROMAN-

:) nie piję , lekarz nie pozwala:(
co do niedzielnego meczu, chm, będzie ciekawie i emocjonująco, tego jestem pewien:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Daj spokój, ja Smykowi kibicuje od samego początku jego kariery, to wielki talent - nawet niejednokrotnie broniłem go na forum przed leszczyńskimi kibicami, którzy zarzucali mu zachowawczą jazdę. My Kaczmarka tak naprawdę nie znaliśmy ponieważ w lidze jechał bardzo rzadko a mogliśmy go widzieć jedynie w tv podczas relacji z IMPJ gdzie jechał naprawdę pięknie i zdobył tytuł. Reszta to domysły, ja na żywo widziałem go pierwszy raz podczas marcowych treningów, więc tak naprawdę dla mnie on to był taki "kot w worku"...

| Odpowiedz
blokuj
-ROMAN-

Tak poprostu patrząc na tabele dzisiejszych wyników i wczorajsze punkty naszych juniorów przypomniało mi sie parę postów z okresu ogórkowego, a co do Kaczmarka , mam wrażenie że czegoś jeszcze mu brakuje, może pewności siebie, a może za mocno chce, ale to i tak elita ekstraligowej juniorki:)

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Kaczmarkowi brakuje tego czego nie było w stanie dać mu Leszno - regularnych występów. Przy waszym bogactwie (chodzi o młodzież, nie pieniądze) jego starty były znacznie ograniczone, Smyk i Kubera to ogromne talenty z dużym zapleczem sponsorskim więc ciężko mu było o regularność co na tym etapie kariery jest kluczowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Anty Asfalt

Daniel też w Lesznie miał uznanie wśród sponsorów, to fajny chłopak który ma poukładane w głowie. Zresztą wielu z nich nadal mu pomaga pomimo przeprowadzki. Jemu zostały dwa sezony na to aby udowodnić swoją wartość i pozostać w tym sporcie na dłużej. Gdyby został to nadal byłby u nas nr 3.

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Widać po jego kevlarze, że mimo odejścia z macierzy i młodego wieku jest cały oklejony sponsorami, ma lojalne grono tych, którzy mu pomagają. Wystarczy spojrzeć na kevlar jego i Igora i wszystko staje się jasne, u nas jest dużo trudniej w tej materii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Anty Asfalt

Coś w tym jest że nasz region chyba najwięcej kasy pakuje w ten sport w kontekście całego środowiska żużlowego w kraju. Kasa z Leszna i okolic wędruje po całym kraju i nietylko

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Kaczmarkowi pewności mu brakuje na pewno.
Natomiast co do wyników turnieju, to myślę,że inny nr startowy Smyka ( 2 x pole D) pozwoliłby mu zawalczyć o zwycięstwo. Szczególnie mam na myśli jego drugi wyścig z pola D kiedy to przegrał z McZgardą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
eddy

No widzisz ROMCIU , jak.. chcesz to potrafisz ..."wysmazyc" ,calkiem do rzeczy zgrabny ..poscik ! Za takie cos z przyjemnoscia daje ..absolutnie zasluzonego ..plusika ! Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
eddy

Brakuje pewnosci , i byc moze tego co maja Drabik , Kubera , Smyk , czyli wiadomo ...doradcow ,z prawdziwego zdarzenia ktorzy potrafia tych chlopakow ustawic , czy to w sprawach sprzetowych , jazdy, czy czytania toru , gdy tego ..potrzebuja! Drabik , ma ojca , a chlopaki z Leszna ..Jankowskiego , ktorego Szefostwo Bykow powinno na rekach nosic za to co osiaga w pracy z mlodzieza ! Mysle ze po czasie i Kostek tez do nich dolaczy i Torun po latach posuchy znowu bedzie, mogl liczyc na swoj .narybek ! Pierwsze male symptomy poprawy juz jak sadze ..widac !:))

| Odpowiedz
blokuj
mario-che

Naprawdę? IKS dzisiaj jak ledwo ze szkółki, zobacz jak asekuracyjnie nogę wystawiał tam gdzie inni płynnie wchodzili. Ze startu też nie lepiej, na czym on dzisiaj jechał - sprzęt od Ząbika jeszcze?
Daniel też bez błysku jak na IMPJ przystało.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

To jeden z najmlodszych juniorow w E-lipie ! W tym samym wieku co Kubera , Karczmarz . Mlodszy o rok jest Czerniawski , natomiast Woryna , Drabik , Kaczmarek, Smektala Zgardzinski , Niedzwiedz , Bober , Drozdz , czy Chmiel , sa starsi. Nic dziwnego ze na torze , na ktorym moze jechal pierwszy raz zachowywal sie jak nowicjusz . Dochodza mnie sluchy z Torunia ze chlopak ma problemy sprzetowe i jego najlepszy silnik pamieta debiut Golloba na MA, i trzymany jest na lige !:))

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nie za szybko na takie wnioski ? Zwłaszcza że Daniel w tych zawodach jechał o pietruszkę(awans miał z urzędu) ? To wciąż MIMP ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cysio

Możemy oczywiście na to pomstować, powoływać się na historię, tradycję itd. , ale sam wiesz jaką wartość dla współczesnych rajderów mają te "kaski".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Anty Asfalt

Przynajmniej młodym na srebrnym i brązowym kasku jeszcze zależy. Złoty to już inna bajka, jadą same uznane już nazwiska i dlatego tak to słabo wygląda.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Owszem, ale w dzisiejszej hierarchii te turnieje są na szarym końcu. MŚ, ME, MP i dopiero Kaski, traktowane bardziej jako przepustka do zawodów na wyższym szczeblu niż jako znaczące trofeum samo w sobie. Zmarzlikowi w tym sezonie nawet nie chciało się wystartować w ZK, mimo że udział w finale miał z urzędu.

| Odpowiedz
blokuj
Wściekły Byk

Daniel jest b. dobrym młodzieżowcem, lecz u nas byłby nr 3. Domin jeździ b. dobrze i odważnie, Smyk jest b. dobry technicznie. Co nie zmienia faktu, iż Daniel może wygrywać z Dominem i Smykiem w poszczególnych biegach.

| Odpowiedz
blokuj
Wściekły Byk

No szkoda, że nasz musi się wozić po świecie, lecz szkoda gdyby Daniel musiał grzać ławę. Czasami nadmiar bogactwa jest problemem:) Z mojej perspektywy b. dobrze, że Daniel ma możliwość regularnych startów i życze mu powodzenia (no może poza meczami z nami:). A u nas coraz lepiej jedzie Wiktor Lis więc mamy w razie czego zawodnika na juniorkę (oby nie trzeba było z tego wariantu korzystać)

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Jesli dobrze pamietam to bylo ich moze dwoch , maksimum ..trzech ,ktorych pojecie o zuzlu jest znikome , wiec pozostaje im tylko ..gimbaza. Wytrawni "smakosze" ..szlaki do ktorych Ciebie zaliczam nie powinni zwracac na takich uwagi , na takich ...ob..morkow !P.S No dobra ...mozesz dac mi plusa pod tym postem , bo wiem ze tego chcesz ! DDD.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.