Wątek dotyczący artykułu

Noty po meczu Polonia - Stal. Obie ekipy z dwoma liderami. Kiepski Szymko, Rosjanie bez błysku

Oceniamy zawodników po meczu Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów (46:44). W obu ekipach znaleźliśmy dwóch liderów. Fatalnie zaprezentował się Marcel Szymko. Więcej spodziewaliśmy się również po rosyjskim duecie Polonii Bydgoszcz.

przeczytaj cały artykuł

zulew

Bydgoszczanie dobrze, że wygrali, ale trochę mnie zawiedli. Za dużo tracono punktów na dystansie, w końcu na własnym torze. Liczyłem na wyraźne zwycięstwo, co najmniej 10 pkt. Mecz wyraźnie nie wyszedł Rosjanom. Z kolei postawa Rzeszowa w Bydgoszczy to pewna niespodzianka. Rzeszowianie, zwłaszcza Harris (dzień konia) oraz Porsing, jechali nadzwyczajnie dobrze. To może być groźny zespół, nawet dla tuzów ligi, jeżeli zastąpi słabe ogniwo (Szymko).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic stali 1

ciężko powiedzieć o czym ty piszesz . Stal ma bardzo mocny skład ale nie walczy w lidze o nic konkretnego . już w daugapils pjechali okrojonym składem . ten mecz powinni wygrać i przegrali na własne życzenie . gosp. dobrze bronili się polewając umiejętnie tor . Niestety nasi zawali starty ale pięknie walczyli na dystansie . wygrac z gdanskiem będzie problem . bo dalej mamy szymko w składzie a młody lampart jeszcze nie pojedzie . jakby do składu doszedł baran to byłaby ekipa na wygranie ligi .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gieras

ciezko powiedziec o czym Ty piszesz.jakie umiejetne polewanie?polewaczka jezdzila w rownym tempie w tych samych miejscach niezaleznie od wyniku.stal przegrala bo byla slabsza mozna pisac ze gdyby rosjanie pojechali swoje byscie nie dojechali 35 ale pojechali jak pojechali a wynik poszedl w swiat gdybac mozna a oni w rewanzu moga ciagnac wynik taki sport.pogodz sie ze i Twoja i moja druzyna w tym sezonie jest raczej slaba a kazdy kolejny klub ktory upadnie zbliza zuzel do smierci naturalnej czego i Tobie i sobie nie zycze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
kibic stali 1

w rewanżu do 30 dostaniecie a Stal przegrała te mecz na własne zyczenie . o def. Wojdyły nie będę wspominał . zawalił lampart będąc szybszy od zawodnika gosp. źle wybierał ścieżki . O jakich ruskich mówisz . wasi zawodnicy ratowali się tylko startami . nasi urządzali na torze polowanie i pościgi za rywalami wszyscy 4 seniorzy byli szybsi od każdego waszego zawodnika .dlatego nie wiem jak to mogli przegrać. w 14 lampart z grajczonkiem kompletnie zawalili ustawienie przełożeń bo jechali jkby furmankę mieli z tyłu za motorem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
gieras

zenujacy jestes...jakby byli lepsi szybsi to byscie mecz wygrali a przegraliscie go w dniu w ktorym "liderzy"Polonii wlasciwie nie istnieli wiec otrzyj łzy i nie strasz rewanzem bo to jest sport i nigdy nic nie wiadomo i napewno nikt z bydgoskich kibicow po porazce nie bedzie takich bzdur jak Ty wypisywał.przegraliscie bo byliscie slabsi taki wynik taka prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
zulew

Piszę o tym, że Rzeszów bardzo mnie zaskoczył. Uważałem ten zespół za jeden z najsłabszych w lidze, raczej na spadek. Harris z reguły cienki, Porsing wciąż bez wielkich wyników, Grajczonek mało znany. Jedynie Lampart niezły ligowiec. Po tym co widziałem, trochę zmieniłem zdanie, to jednak groźny zespól w I lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
hyhyhy

Mistrzu Yoda kto w tym roku bedzie mistrzem swiata i kto wygra elige ;) wyczuwasz przyszlosc wiec zdradz te niewiadoma ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.