Wątek dotyczący artykułu

Arka wygrała z Lechem Poznań w finale Pucharu Polski!

Arka Gdynia pokonała po dogrywce Lecha Poznań i zdobyła Puchar Polski. Dla drużyny z Wielkopolski to trzeci przegrany finał z rzędu, dla Arki pierwsze trofeum od 38 lat.

przeczytaj cały artykuł

marcosik

Masakra. Jak dla mnie to mecz spieprzony koncertowo. Jak tak można? Puchar podany na tacy, nic nie ujmując piłkarzom Arki, to jednak nie był to przeciwnik rzucający na kolana i taka frajerska porażka?? To się nie powinno zdarzyć. Katastrofa. Gra piłkarzy Lecha przyprawiała o ból głowy. Jak tak można. Bez ambicji, bez pomysłu, przewracając się o własne nogi, chaos, przypadek, tyle niedokładności, po prostu blamaż? Panienka Majewski, wtórujący mu Jevtic i cała reszta. Katastrofa. Z takim przeciwnikiem to trzeba wyjść na boisko, szybko i pewnie wypunktować i puchar odebrać a tu taka lipa? I taka przypadłość tych piłkarzy, że w najważniejszych momentach zawodzą liderzy. Co z tym dalej zrobić i jak to zmienić. Zmienić zarząd, właściciela, piłkarzy??? Nie znam recepty na tą miernotę. Co zrobić aby Lech grał wreszcie na miarę oczekiwań wszystkich kibiców? Szczerze po prostu nie wiem. Płakać się chce. Mnóstwo wiary, nadziei, i znów wszystko to do d.... Ech jak ciężko być kibicem tego klubu. Ile jeszcze upokorzeń mam przeżyć aby wreszcie coś wygrali. I z czym my do Europy?? Przecież klubowa piłka europejska a polska to przepaść. I jest mi po prostu bardzo przykro, tak po ludzku. Bo serce by chciało a rozum mówi co innego. Znowu będzie wstyd w Europie. Żaden polski klub nie zabłyśnie w Europie. Reszta uciekła nam o kilka długości i ucieka coraz dalej, a my stoimy w tym polskim bagienku i żyjemy złudzeniami. Gorzkie słowa i przykre ale ja żadnego światełka nadziei w polskiej piłce klubowej nie widzę. Zwieszam głowę, gaszę światło i mówię dobranoc, zwłaszcza oglądając Real-Atletico w LM. Po prostu przepaść

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.